Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Jól hallom, hogy ez a hölgy...

Jól hallom, hogy ez a hölgy konkrétan akkordokat énekel, több hangzatot egyszerre?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=f0AIjnQ8t30

Ebben a videóban 1:50-től 2:06-ig, 3:25-től 3:28-ig, 4:08-tól 4:20-ig. Hallottam már a polifonikus éneklésről, de ez valahogy másnak tűnik. Nem csak több hangot énekel ki egy időben, hanem kedve szerint rezegteti, talán még mélyebbre és magasabbra is tudja vinni őket, egymástól elkülönítve.



2020. júl. 6. 15:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem énekel két hangot egyszerre. Inkább csak rezegteti, ami olyan gyorsan történik, hogy ezt a hatást kelti. Olyan mint a PC hangszóró annak idején, az is egy hangot tudott kiadni egyszerre, de ha azt elég gyorsan változtattad, polifónikusnak tűnő dallamokat lehetett lejátszani. Valójában nem volt az.
2020. júl. 6. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De nem csak akkor hallok több hangot, mikor rezegteti. 1:49-nél lassítsd le a videót 0.25-re. A következő másodpercben hallatszik, hogy van egy magas hang, amit elkezd rezegtetni, illetve egy annál mélyebb, de teljesen egyenes hang rezegtetés nélkül, jóval halkabb is. A 3:25-ösnél már nem vagyok benne biztos, ott tényleg az történhetett, amit írtál.
2020. júl. 6. 16:36
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem lehet, hogy csak simán torzítás akár effekten keresztül, vagy csak nagy a jel?
2020. júl. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
66%
Te ez borzalmas.. amúgy annyira rossz a minősége hogy semmit nem venni ki belőle.
2020. júl. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
66%
Nekem konkrétan fáj.
2020. júl. 8. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!