Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Apple Music, YouTube Music,...

Apple Music, YouTube Music, Spotify. Melyik a legjobb a három közül?

Figyelt kérdés
Most nem véleményt, hanem objektív tényeket szeretnék kérni elsősorban (persze ha valaki leírja a véleményét, az se baj, de akkor fejtse ki). Főleg előnyök, hátrányok érdekelnek.

2020. júl. 15. 10:54
A kérdező szavazást indított:
Apple Music
YouTube Music
Spotify
28 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

én spotify-t használok már szinte 3 éve és sose volt semmi panaszom. igaz,hogy pár zene amit kerestem nem volt fennt,de szerintem az attól is függ,hogy melyik régióban élel,mert amúgy fenntvannak.

nővérem apple music-ot használ,max. ami ott jobban tetszik,hogy van szöveg a zenéhez,de itt is dizájnra és opciókra nézve is jobb a spotify.

most meg nem tudom milyen a youtube music.

2020. júl. 15. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen! Igazából én YouTube Musicot használok, de érdekel a másik két nagyobb konkurencia előnye is. :)


A kérdés azért vetődött fel bennem legfőbbképp, mert havi 699Ft a diák Apple Music, és érdekel.

2020. júl. 15. 11:03
 3/14 anonim ***** válasza:
53%
Tidal
2020. júl. 15. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Hosszú ideje használom a Spotifyt, de a Premium fiókra kb. csak fél éve fizettem elő. Igazából tökéletesen elégedett vagyok vele, minden szempontból. Hátrányokat nem igazán tudnék mondani, mert személy szerint nekem még nincs semmilyen rossz tapasztalatom. Eddig megtaláltam minden dalt amit kerestem, ráadásul a hangzás minősége sem rossz. A zeneajánlók abszolút relevánsan működnek, tényleg olyan számokat/előadókat ajánlanak, amik megfelelnek a zenei ízlésemnek. A különböző opciók is nagyon felhasználóbarátok, abszolút nem bántam meg, hogy előfizettem rá.


A YouTube Musicot kíváncsiságból letöltöttem anno, de csak ingyenesen használtam, így teljesen objektív véleményényt nem tudok írni róla. Nekem akkor eléggé kezdetlegesnek tűnt. Nem tudom azóta mennyit fejlődött, de nekem nem igazán jött be.


Az Apple Music-ot még sosem próbáltam. Androidos telefont használok, és ahogy régebben utánaolvastam, ebben az esetben nem megy mindig minden zökkenőmentesen, annak ellenére, hogy elérhető a Play Áruházban. A kinézete sem volt számomra túl megnyerő. Tudom, hogy ez apróság, de nekem a Spotify-nál pl. kimondottan tetszik a sötét külső, mert így amikor este használom, nem vakulok meg a nagy fényességtől. :D


Szóval a három általad említett zenelejátszó közül nekem látatlanban a Spotify volt a legszimpatikusabb, így végül amellett döntöttem, amit abszolút nem bántam meg. Lehet, hogy egy kicsit több pénzbe kerül, mint a többi, de minőségben szerintem kétségkívül többet kapsz. :)

2020. júl. 15. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Én igazából a YouTube Premium miatt preferálom a YT Musicot, meg persze hogy 99%-ban fent van rajta minden (magyar és kevésbé ismert) zene. Szerencsére iPhone-on van sötét mód, ami az Apple Musicra is vonatkozik.


Köszönöm az eddigi válaszokat, mindenkinek zöldet adtam! :)

2020. júl. 15. 18:17
 6/14 anonim válasza:
100%

Láttam kimaradt az Apple Music, így arról én megosztanám a tapasztalataimat (tehát nem objektív tényeket szeretném közölni, ezek tényleg az én tapasztalataim).

Miben jobb az Apple Music:

-Apple eszközökkel kiválóan funkcionál

-Szebb a felülete, hasznosabb az élőben mutatott dalszöveg, mint a Spotify Genius szolgáltatása

-Olcsóbb, az árai forintban vannak (a diák díjcsomag kifejezetten jó áron van)

Viszont:

-Lassú a felülete, nekem a Spotify mindig gyorsabban töltött be

-A Spotify lejátszási listái jobbak, könnyebben böngészetők

-Hallgatási szokások felmérésben szerintem jobb a Spotify


Most Spotify-t használok, mindkettőből van ingyenes próbaidőszak, érdemes kihasználni ;D

2020. júl. 19. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az utolsó válaszadónak! :)
2020. júl. 19. 10:43
 8/14 anonim válasza:
100%
Igazán nincs mit :). Elfelejtettem, hogy az Apple Diák előfizetés csak egy évig jár sajnos :C
2020. júl. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Soundcloud
2020. júl. 22. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2020. júl. 22. 22:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!