Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen akusztikus gitárt vegyek?

Milyen akusztikus gitárt vegyek?

Figyelt kérdés
Már pár éve gitározok de mindig is elektromos gitáron játszottam, mert családba volt és én így azon kezdtem de most már szeretnék egy sima kis akusztikus gitárt, tehát nem kezdőgitár lenne de én sajnos nem értek a márkákhoz és fajtákhoz, azt szeretném hogy legyen szép telt hangzása és kb 50-70 et költenék rá, aki tudna valamit azt szívesen meghallgatom! :D (Ismerős tanácsáolta a Fender CD-60 at, erről vélemény?)

2020. júl. 29. 19:53
 1/5 Mojjo ***** válasza:

Inkább Fender CD-60S. Az az S végződés elég fontos itt. Ez azt jelenti, hogy tömör fenyő a fedlapja a gitárnak, nem pedig rétegzett, mint a sima CD-60-asé.

Esetleg Cort Earth 70.

2020. júl. 29. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Harley benton cld 15 mce nekem bejött! ;)
2020. júl. 30. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Szerintem is Fender CD-60S
2020. júl. 31. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Saját tapasztalatból én is a CD-60S-t ajánlom ebben az árkategóriában szerintem ez a legjobb.
2020. aug. 3. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Sajnos úgy alakult hogy a gitár háttérbe szorul de ha lesz rá keret valószínűleg akkor a cd-s t fogom választani.
2020. aug. 5. 21:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!