Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Az Amazon Music Echo miben...

Az Amazon Music Echo miben nyújt kevesebbet mint egy sima Amazon Music előfizetés, miért olcsóbb?

Figyelt kérdés

Azért itt kérdezem, mert nem valami jó az angolom, magyar leírást meg nem találtam...


Előre is köszi!



2020. aug. 1. 22:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Az Amazon Echo egy "okos hangfal".
2020. aug. 2. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod!


Nekem most ingyenes 30 napos próba csomagom van...

Ez a sima "Individual monthly" előfizetésnek a próba verziója.

A 30 nap ingyenes próba után, 4.99 euróba kerül.


Van még a "Family monthly" csomag is 7.49 euróért.

Azt nem tudom viszont, hogy ebben hány személy van, illetve hogy kell e bizonyítani hogy egy címen lakunk, mint a Spotify esetében.


És akkor még van az "Echo monthly" csomag is, gondolom ez akkor érhető el, hogyha veszek olyan okos hangfalat...

Mivel ez a csomag csak 1.99 euró.


Azt nem tudod esetleg, hogy ez a csomag amúgy azt nyújtja e amit az első, "Individual monthly"?

Illetve gondolom csak egy accounthoz jár a kedvezményes Echo csomag... Ezt is megerősíthetnéd, hogyha tudod...


A válaszodat mégegyszer köszönöm!

2020. aug. 2. 14:50
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Individual - hallgathatod a zenét minden eszközödön, de streamelés egyszerre 1 eszközön.


Family: egyszerre 6 eszközön mehet a stream


Single Device Plan - csak azon az eszközön streamelhetsz, amin megcsináltad az előfizetést - gondolom az Echo is idetartozik.

2020. aug. 2. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm!
2020. aug. 2. 15:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!