Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Alapfokú zenei képzettséget...

Alapfokú zenei képzettséget szeretnék szereznie de felnőtt vagyok. Merre tovább?

Figyelt kérdés

Pesten találtam ilyen helyet csak. Borsod megyében nincs ilyen? Keresgéltem sokat, találtam is rengeteg zeneiskolàt, de az mind csak gyerekeknek van a megyében. :/

Életemben egy napot nem tanultam zenét, és húsz éves vagyok. Ha van lehetőség, akkor akár online megoldás is érdekel. Nagyon szeretnék szolfézst tanulni, és megtanulni valamennyire gitàrozni. Gyerekként is érdekelt ez, de a szüleim nem tehették meg, hogy ilyenekre beirassanak, és fizessék a drága tandíjat, ezért most szeretném ezt pótolni.


2020. szept. 5. 22:05
 1/2 A kérdező kommentje:
Szerezni, de*
2020. szept. 5. 22:06
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia.

Én fiatal tini vagyok.

Én szolfézst egyedül tanulok, azt eltudod te is sajátítani egyedül.

De szerintem szerezz egy tanárt főleg ha gitározni is szeretnél.


De ha alap szolfézst akarod megtanulni ketten tanulhatnánk és motiváció is lenne.

2020. szept. 11. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!