Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Aki ismer Epic zenéket, vagy...

Aki ismer Epic zenéket, vagy könnyen felismeri őket, netán tud segíteni, hogyan találjam meg, ezt felismeri? (lent)

Figyelt kérdés

Kb 4:45-től 5:50-ig szól. Próbáltam Shazam segítségével, de semmit nem talál. Különös, pedig általában pöccröff felismeri.


[link]


Esetlegha nemis ismeritek fel, vagy nem hallottátok még (biztos epic Music, mert már amerikai filmben is hallottam, csak nem emlékszem melyikben, és ebben az 'izében' döngetnek az epic zenék, úgy vettem észre) akkor legalább tipp, hogyan keríthetném elő? Imádom az ilyen epic zenéket, egy csomóban már segítetteknekem itt gyk-n. Pls, valaki?



2020. szept. 6. 22:33
 1/4 anonim ***** válasza:
76%
Ebben semmi epic nincs. Ez egy tipik stock betét Zs filmekhez.
2020. szept. 7. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ha így is van, nekem mindegy. Csak szeretném megtalálni.
2020. szept. 7. 09:36
 3/4 anonim ***** válasza:
67%
Ezt nem fogod megtalálni, ez nem zene, hanem egy audio betét. Ebben a sorozatban, ebben a részben használták, oszt annyi.
2020. szept. 7. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Lehetséges de nem hiszem. Ebben a sorozatban ami valóban Z kategória, epic egyéb betét zenék (is, nagy arányban) vannak, és furcsa módon elég jók. Többet meg is találtam, Shazam segített. Ez is többször elhangzik benne, bár nagy figyelemmel nem kísértem. Gondoltam ezt is előkeríthetem.
2020. szept. 20. 15:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!