Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mik a legjobb spanyol zenék?

Mik a legjobb spanyol zenék?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Idén kezdtem el spanyolt tanulni, és szívesen fejleszteném a nyelvtudásomat zenehallgatással.

A probléma az, hogy csak az igazán ismert dalok vannak meg..(pl:Despacito, Sofia)

Nektek kik a kedvenc spanyol előadóitok, bandáitok?

Választokat előre is köszönöm!



2020. szept. 18. 15:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%
Manu Chao elég jó.
2020. szept. 18. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
54%

Lola Flores az egyik legjobb spanyol énekesnő és tisztán is énekel.


aztán nagyon jó még Celia Cruz. Gondolom Montserrat Caballé-t nem kell bemutatnom.

2020. szept. 18. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a kedvencem Martina Stossel és Aitana. Szerintem nagyon jók, de nem biztos, hogy az ő dalaikból tudsz tanulni.
2020. szept. 18. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Picit régi de még jó az Oreja de Van Gogh
2020. szept. 18. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat!
2020. szept. 18. 16:14
 6/12 anonim ***** válasza:
66%
Nekem a kedvenc előadóm Luis Fonsi (van nagyon sok gyönyörű száma a Despaciton kívül is). Egyébként Shakira számai is nagyon jók. Szeretem még a Gente de Zona-t, Leslie Grace-t, Joel Santos-t is és H szereted a reggaetont/urbano-t, akkor Wisin-t és Nicky Jam-et ajánlom.
2020. szept. 19. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
El alfa El jefe
2020. szept. 20. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
82%

J Balvin, Enrique Inglesias, Daddy Jankee, Nicky Jam, Ricky Martin


Meg kell jegyeznem, hogy elég valogatós vagyok, csakis a pörgős számokat szeretem, úgyhogy sokszor én is gondban vagyok hogy mégis mit hallgassak ha spanyolt akarok:D


Ezeken kívül van még egy youtuber, akinek van (sajnos csak) egy darab száma, de az olyan fülbemászó, hogy nem bírom abbahagyni a hallgatását:

Q park-ay ay ay



Ha választanom kellene, hogy ki a kedvencem, akkor Inglesiast mondanám:D

2020. szept. 22. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
41%
J Balvin egy mainstream hülyegyerek. Van egy olyan videoklipje, amiben tiszta rózsaszín minden, képzelem mennyire lehet hetero, ja, semennyire. Egy igazi homár.
2020. szept. 22. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Sjsjyj ***** válasza:
Maluma
2020. okt. 9. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!