Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Valaki leakkordozná könnyebben...

Valaki leakkordozná könnyebben az Ismerős arcok- Nélküled c. Számot gitárra? Sajnos amik neten vannak azokat nem tudom lejátszani.. Akkordok amiket ismerek: A Am E Em D Dm C G F

Figyelt kérdés

2020. szept. 20. 18:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Szóval te egy fix akkordkészlettel akarsz lejátszani egy random zenét, ami hót ziher, hogy nem abból építkezik?
2020. szept. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A kicsi gyere velem- c. számmal kapcsolatban valaki ugyanígy feltette a kérdést hogy le tudnák e akkordozni, mert sehol nem lehet egyszerűen megtalálni. És valaki leakkordozta neki, és én is örültem neki, mert azóta azt használom én is. Reméltem, hogy erre is van esély ugyanígy
2020. szept. 20. 21:34
 3/4 anonim ***** válasza:
51%
Ja, hogy azért rátanulsz a többire! :D Bocs, de már megszokásból nem is feltételezek implicite ilyesmit itt! :D
2020. szept. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A YouTube-on láttam erről videót hogy a srác alákommentelte szájbarágósan és gyönyörűen el is szólózza. Keress rá.
2020. szept. 24. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!