Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Vintage V100 as gitárom van,...

Vintage V100 as gitárom van, már használtan vettem, eléggé el vannak kopva a bundjai főleg 8-15 ig, mivel leginkább szólókat tanulok rajta. Nem értek hozzá sajnos. Cserélni kell/lehet a nyakát ilyenkor ? Vagy újra bundozzák ? Az drágább ?

Figyelt kérdés

Mit lehet tenni ellene ?

Nagyon szeretem ezt a gitárt ezért vigyáztam is rá mindig, amióta nálam van nem esett rajta semmi leütődés.

Szóval mit lehet vele csinálni ?

És mennyibe kerül a kezelése ?



2020. szept. 25. 11:52
 1/3 Mojjo ***** válasza:
100%

Újrabundozás. De lehet, egy csiszolas is elég. A nyakcsere ennél a gitárnál baromi macerás és emiatt drága lenne.

Ha csak csiszolni kell, akkor kb 20 körül, ha újrabundozni, akkor 60-80 ezer körül lehet a dolog.

2020. szept. 25. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves a gitár? Én 10 éve használok napi szinten egy squiert, de semmi jele a bund kopásnak.
2020. szept. 27. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem olyan drága a bund, a munkadíj húzós de függ attól is hol csinálják. Egy puccos helyen nem biztos hogy jobb munkát végeznek 60-ért mint máshol ennek a feléért. Összebaszni a gitárt pedig bármikor előfordulhat hiába viszi oda az XY is a gitárját.
2021. jan. 3. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!