Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Kpop fanok figyelem! Ki mit...

Kpop fanok figyelem! Ki mit szólt Szily László 444.hu újságíró cikkhez és a bocsánat kérő videójához?

Figyelt kérdés
2020. szept. 26. 14:57
 1/7 anonim ***** válasza:
29%
Istenem, a K-pop fanok miatt szegény Szilyt a végén megint bíróságra fogják hurcolni hajnali négykor, mint amikor Fásy Zsülikét sértette meg!
2020. szept. 26. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
60%

Én nem nagyon láttam ezeket a sértő & bocsánatkérő videókat, de nagyjából tudom miről van szó.

Szerintem mindenki azt hallgat, amit szeretne, ami az illetőnek tetszik. A kpop is egy ugyanolyan műfaj, mint a jazz, rock, hip-hop... Stb. Aki kpopper, az azért látja, hogy a koreai zeneiparban sokkal igényesebb minden, itt gondolok az MV-re, koncepcióra, zenére, sztárok kinézetére, imidzsre... Tehát nagyon sok mindenre, ami eléggé el tér például a magyar zeneipartól, amit szintén sokan fikázhatnának... De ez is szubjektív. Szerintem attól, hogy egy zene, ami ráadásul koreai előadók által készült dal, felkapott lett szerte a világon, miért is lenne botrányos? Azért mert ázsiaiak adják elő? Vagy azért, mert túl sokan vannak oda érte?

Ha nem tetszik valakinek, akkor egyszerűen ne hallgassa, mást nem tudok mondani. Rengeteg rajongója van a dal előadóinak, gondolom csak nem csinálják ezt rosszul, ha több millióan oda meg vissza vannak értük. Szerintem fülbemászó, nyárias dal, amit sok szituációban lehet hallgatni. Ha másnak ez botrányos, azt nagyon sajnálom. 🤷‍♀️

2020. szept. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
47%
2-es egyet ertek veled, de ha idod engedi nezd meg, a cikkeket/videot, mert szerintem, erdemes lenne. Mert szerintem te egy normalis bocsanat keresre szamitottal. De ezzel a sok ironiaval, es szanalommal megspekelt valami, miatt kene bocsanatot kernie... Ui: Angol az asztali billentyuzetem, ezert nincs ekezet.
2020. szept. 27. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
29%

2-es azert zenében nem hinném hogy igényesebb mint pl a jazzt ha te azt hiszed hogy a jazzt és vagy latin flamencot le terve vágja akkor nagy tévedésben élsz! mind zeneileg mind populációban sem...

Egyrészt a kpop még mindig réteg zene lényegtelen hogy jó vagy sem van max 50M rajongója a jazznek meg flamenconak nos 1-2 milliárd...

az mv igen színvonalasabb tény az idolok? Nem mindig! (A plasztik ne legyen már színvonal...pl azért ariana grande Opitz barbi Maluma iglesias stb bármelyik idol meghalna a vizuáljukért) a nyugati zenét sem kell annyira le szólni mert még mindig az vezeti a világot... és a benne dolgozok már rég bizonyítottak hogy nem csak hype-ról van szó hanem időtlen tehetségekről akik ugyan úgy 20 év múlva is koncertezni fognak de 20 év múlva de még 5 év múlva is a kpop bandák 90%-a el fog tűnni akik most 2015-ben debutaltak...


Meg itt nem arrol van szÓ hogy mindenki azt hallgat amit szeret felőlem te hallgathatsz egy fulladozó hörcsögöt is Ne ez a lényeg hanem az hogy igenis lehet véleményt formálni és aki valamit ki tesz a Netre arról mehet a vélemény kritika

Az hogy te meg a fajtád szabályozni akarják hogy milyen hírek vagy vélemények mehetnek a kpop ról az megint nonszensz!

És a magyar zenét is fikazzak Csak arról valamiert nem veszel tudomást... lehet látni hogy pl egésznap szapulják a Gáspár Lacit caramelt emilliot meg a Kökény Attilát aztán nem mondom ők énekesek...! Aki ért a zenéhez az látja hogy bizony ők simán meg állnák a helyüket ott ahol ed sheron shakira meg a bts fellép csak hát nincs hype nekik...



És nem látod a fától az erdőt semmi köze ahhoz hogy ázsiaiak ahhoz van köze hogy mindneki isteníti ezeket a közepes számokat szerintem ezzel van már mindenkinek tele a f@$Za! Meg lehet nézni youtubon a dynamite-ot már a nag armyk sem nézik napok óta...


Meg hagyjunk már ezt a több millió ember dumát a történelem tele van példákkal hogy kőkemény gonosz embereket követtek több millióan akik rém tettetek tettek és még is a hőst látták bennük...!

Az meg megint más hogy a fő közönség tinik akik még a billy elisht is népszerűsítik...

2020. szept. 28. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
50%

Egyszerűen nevetségesnek tartom, hogy egy középkorú férfi ilyen szintű vitakészséggel rendelkezik. Nem vagyok orbitálik kpop fan, de szeretem. Ugyan úgy mint a spanyol, német, olasz, finn, délafrikai előadókat, akik ugye nem amcsik. De amcsi zenét is hallgatok, sőt billie ájlist, ariana grandét és metált néha komolyzenét, van amikor jazzt.

Mert szeretem a zenét, szeretem ha változatos dolgokat ismerhetek meg, és nem megy le könnyen a torkomon, hogy egy középkorú faszi, ilyen szinten beszűkült boomer legyen, úgy hogy állítólag egy "nevesebb" helyen újságíró. Ez az ember, nem vitát indított, hanem fröcsögött. Nincs a zenéhez szakmai tudása, nem tud releváns kritikát alkotni, csak az ízléséről tud valamit mesélni nekünk, de az meg nem nagyon kellene, hogy hírértékkel bírjon

2020. okt. 6. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
26%

az ujság írás már erről szól... legalább is az ingyenesek a komolyabb fizetősök még vannak hírek elvileg...

meg azért utolsó sokszor nagyon sokszor olyan emberek áradoznak és szálnak vitába a kpop felsőbbrendűségéről akiknek szintén 0 zenei tudásuk van!

ezek a fanok meg akkor is szét bullingolnak ha normélis hozzá értő kritikát elmondasz teljesen objektiven és ugy hogy nem is használsz csunya szavakat... sőt akkor még jobban rád szállnak mert érzékelik hogy a kis világuk veszély világban van mert szembesültek az igazsággal!

2020. okt. 6. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Utolsó jót nevettem köszi 😂
2020. okt. 14. 18:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!