Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi a véleményetek az Alma...

Mi a véleményetek az Alma együttesről?

Figyelt kérdés

Hát szerintem borzalmas, be kéne tiltani, káros hatással van a gyerekekre és minden egyéb élőlényre is.


Én esetleg akkor hallgatom meg, ha esetleg kínozni szeretném magamat.


Youtube-on egyébként elég sok a dislike a zenéiken. Gondolom nem hiába.


2020. szept. 30. 20:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
90%

Te tényleg ekkora lelkileg sivár ember vagy? :D

Ez egy kisgyerekeknek játszó együttes, nyilván nem én és nem te vagyunk itt a célközönség, és nem a sok kretén aki youtubeon diszlájkolgatja. De arra hogy gyerekek hallgassák szerintem tökéletesen rendben van.


Ha tényleg ilyen területen akarsz valami gyalázatosat megnevezni, akkor az szerintem a hupikék törpikék magnókazetta voltak. Bár lehet hogy te már nem abban a korszakban voltál gyerek, hogy találkozhattál ezekkel. :D

2020. szept. 30. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom.


Most megnéztem a többi magyar gyerek együttest, és semmi problémám nincs velük.


Az Alma együttes klipjébe belenéztem megint, és rohadtul irritáló és kínos nézni. Biztos eltiltanám ettől a gyerekemet.


A többi gyereknek játszó együttes mint mondtam rendben van. De az Alma együttes gyalázatos, a gyerekemet elfogom tiltani ettől.

2020. szept. 30. 22:11
 3/15 anonim ***** válasza:
84%
A hülyeséget kéne betiltani, de akkor már ez a kérdés sem születhetett volna meg. :)
2020. szept. 30. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
85%
Az Alma együttes igencsak népszerű a gyerekek között. És hidd el, a műfajban ők a jók között vannak. Az meg elég erős és megalapozatlan kijelentés, hogy káros hatással van a gyerekekre.
2020. szept. 30. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
75%
Mennyi idős vagy, mert ez a reakció kb 14 éves szint vagy alatta. Ha valami nem tetszik akkor nem nézem, ilyen egyszerű. Aztán azon pattogsz, hogy találtál valamit ami nem tetszik másnak meg lehet igen.
2020. szept. 30. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Akkor miért van ennyi dislike Youtube-on rajtuk? Nem csak én utálom!!!


Ha valami jó lenne, azon nem lenne ennyi dislike.

2020. szept. 30. 22:26
 7/15 anonim ***** válasza:
60%
Miért van rajta like akkor? De a lényeg úgy sem megy át, valami xar, rossz, mert neked nem tetszik, és akkor már ticcsák be, és nem tudod elviselni hogy van akinek meg tetszik, de megnézném mit mondanál arra, ha valaki ugyanezt arra a zenére mondaná amit te hallgatsz....
2020. szept. 30. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Bocsássatok meg kérlek, nem tudtam hogy az Alma együttesnek ennyi rajongója van itt a GYIK-en. Ez egy szép dolog.
2020. szept. 30. 23:21
 9/15 anonim ***** válasza:
60%
Értelmezni még nem tudod mindig látom, nem, nem hallottam még egy számukat sem, csak simán rá akartam világítani, hogy attól hogy neked nem tetszik nem egyenlő azzal hogy xar és be kell tiltani. De úgy néz ki hiába.
2020. szept. 30. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Miért kéne betiltani? Az Alma együttes szuper!
2020. szept. 30. 23:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!