Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Elméleti kérdés: Ha jó pár...

Elméleti kérdés: Ha jó pár kpop idol kiáll az LGBTQ jogokért, akkor ez hozhat változást a többi ázsiai országban? (Indonézia, Malajzia, Arab országok stb)

Figyelt kérdés

Nem tudom, hogy tudjátok-e, de a kpop ázsiában a legnépszerűbb. Ázsiába nagyon sok ország tartozik: India, Pakisztán, Malajzia, Indonézia, stb. csak hogy egy párat említsek. A legtöbb embernek Kínai, Korea, és Japán jut eszébe.


Mostanában láttam olyan videókat a youtuben, hogy kpop idolok kiállnak az LGBTQ jogokért. Pride zászlóval mutatkoznak, ilyen jellegű pólókat vesznek fel stb.


Lehet összefüggés a kettő között? Hogy az ázsiai országok elfogadóbbak legyenek az LGBTQ jogokkal a kpop miatt?



UI: légy szíves kultúráltan fogalmazzatok véleményt. Aki sértegeti a másikat, gyűlöletbeszédet ír, azt jelenteni fogom. Ez nem egy kpopellenes kérdés, se nem pedig egy homofóbiát generáló. Általánosan érdeklődöm.



2020. okt. 1. 16:00
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
 141/145 A kérdező kommentje:

Szerintem is homofób hely amúgy. De én továbbra is azt gondolom, hogy meg fog változni, ha 100 év múlva, akkor 100 év múlva.


Persze, ha valaki nem ért egyet, az provokáció. Azért ajánlottam fel a békés elválást és egymás tiszteletbentartását, mert provokáció? Érdekes.

2020. okt. 4. 21:01
 142/145 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem nem. Mivel Japán és Korea egy teljesen konzervatív világ, ahol 80 éve még a császárért, és a hazáért haltak meg, és nem az LGBTQ-ért. Azonban manapság a nyugati világból ez a hazaszeretet teljesen elkezd kiveszni, a jobb megélhetésért mindenki feladja a hazaszeretetet. Az iszlám országok meg még inkább nem támogatják az LGBTQ-t.
2020. dec. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 143/145 anonim ***** válasza:
100%

na igen 142 ez tényleg igy volt hogy alig 2-3 generációval előbb még tényleg boldogan haltak meg kamikaze-sztak az uralkodóért lehet hogy már most sokat változott de attól még ezek az emberek nevelték fel az új generációt és hiába sokkal nyitottabb attól még mindig szélsőséges gondolkozásúak...

igen 100 év talán elég kell hogy legyen ja igen arab országokat most felejtsd el!!! az arab országok java együtt fejlődött a nyugattal!

és ha a távol kelet el is fogadja akkor nem az lmbtq-t hanem azt hogy vannak olyanok akik így születtek hogy melegek vagy bi.-k az lmbtq már rég nem arról szól mint amiért alapították!!! már csak a perverziókról és a homo,-és hetero pedofília nyílt támogatásáról!!!

a távol keleti országok java még ott tart ahol a nyugatiak anno a 70-as-80-es években azaz megy a kulturális deformálódás a külföldi hype (ami anno ment usá-ban az europai illetve egzotikus kulturák iránt) és ami europában ment a 90-es években (ott meg az usa és más egzotikumok) na kb ott tart most korea... durván 30 évvel le vannak maradva...

de nem az arab illetve indo iráni országok! azok teljesen máshogy fejlődtek és sosem fognak megváltozni mert a törvényük az állam törvényük! nem változhat mert a szent könyvük szerint van kialakítva az állami törvény a szent könyv pedig abszolut nem változhat!!! ez ilyen ördögi kör...

az hogy te nem tudsz semmit a szélsőséges arab és indo iráni kultúráról semmit az a te bajod nem pedig provokáció...

azokban az arab országokban az emberek fanatikusak a hitről van szó a hitük pedig a törvény!

2020. dec. 8. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 144/145 anonim ***** válasza:
Egyetértek.
2020. dec. 8. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 145/145 A kérdező kommentje:
Értem, köszi a véleményeket
2020. dec. 18. 00:44
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!