Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Elméleti kérdés: Ha jó pár...

Elméleti kérdés: Ha jó pár kpop idol kiáll az LGBTQ jogokért, akkor ez hozhat változást a többi ázsiai országban? (Indonézia, Malajzia, Arab országok stb)

Figyelt kérdés

Nem tudom, hogy tudjátok-e, de a kpop ázsiában a legnépszerűbb. Ázsiába nagyon sok ország tartozik: India, Pakisztán, Malajzia, Indonézia, stb. csak hogy egy párat említsek. A legtöbb embernek Kínai, Korea, és Japán jut eszébe.


Mostanában láttam olyan videókat a youtuben, hogy kpop idolok kiállnak az LGBTQ jogokért. Pride zászlóval mutatkoznak, ilyen jellegű pólókat vesznek fel stb.


Lehet összefüggés a kettő között? Hogy az ázsiai országok elfogadóbbak legyenek az LGBTQ jogokkal a kpop miatt?



UI: légy szíves kultúráltan fogalmazzatok véleményt. Aki sértegeti a másikat, gyűlöletbeszédet ír, azt jelenteni fogom. Ez nem egy kpopellenes kérdés, se nem pedig egy homofóbiát generáló. Általánosan érdeklődöm.



2020. okt. 1. 16:00
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/145 anonim ***** válasza:
25%
Hozzáteszem azt is hogy aki szerette is ezeket az idolokat valamilyen szinten azok utalni fogják őket mert ott aki nem szereti a melegeket vagy feketéket azok kőkeményen elutasítanak mindent ami támogatja őket! Mert ez Ázsia!
2020. okt. 1. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/145 A kérdező kommentje:

8# de nem nonamek. Már olyan rekordjaik vannak, mint a Beatlesnek voltak. A tinik meg felnőnek egyszer. :)


9# Én a BLM-re gondoltam, a többi témába illő volt. Az amerikai politika nem tartozik most ide, akár küldtek pénzt a BTS tagok, akár nem. Koreai árvaházaknak is küldtek, mégsem a témába vágó.


Abban igazatok van, hogy a BTS rajongói nagyon fiatalok. De hát a fiatalok felnőnek egyszer, nem?

2020. okt. 1. 17:37
 13/145 A kérdező kommentje:

Ázsia is változik: Tajvanban van melegházasság.

Hongkong demokráciapárti, most Kínával megy a vita ezen.

Thaiföldön beszóltak a fiatalok az uralkodónak, amire még nem volt példa.


Minden változik: Nyugat is, Kelet is. Maximum valami lassabban. Még Szaúd Arábia is: már a nők is vezethetnek. Szóval bármilyen témáról is van szó: minden változik. A társadalmak is.

2020. okt. 1. 17:39
 14/145 anonim ***** válasza:
0%

Hongkong mindig is sokkal szabadabb volt mint kina többi része! Tajvan meg pl thaifold sosem volt etikus ország ladyboy Thaiföldön van a legtöbb transzi

Ettől függetlenül Koreában a melegek nagyon tabu téma! Talán japan valamivel elfogadobb mert ott mernek a témával foglalkozni pl nagyon sok meleg manga anime sorozat film és egyéb irodalmi mu van Korea meg sem meri említeni (persze igy idolok paparazzi fotókon...) de egyik sem merné mondani kamerába nyilvánosság elott... meg szerintem az blm is témába vág mert ugyan az a szervezet a kettő... csak a nevük a más... 😂😅

Az árvaház a bts részéről sokkal tiszteletre méltóbb mint az blm vagy az lmbtq valaha is lesz! Inkabb azt a pénzt adtak volna az amerikai szegényeknek nem pedig egy olyan szervezetnek akik valószínűleg azt a pénzt zsebre teszik...

2020. okt. 1. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/145 anonim ***** válasza:
33%
És kérdező mit is mondtál olyan mint a Beatles? 😅😂 hát igen A 4-5 millió eladás a mai szuper gyors internet világban nagyon megállja A helyet szemben az átlagos 20 milliós előadásokkal egy olyan világban ahol az információ sokkal lassabban terjedt valamint nem is volt reklámra költve több 100 milliók! Közel sem érik el a Beatles rekordjait vagy tényleges tehetségét
2020. okt. 1. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/145 A kérdező kommentje:

Oké, szerinted ide illik a BLM, szerintem meg nem. Ezek szerint mások szerint sem, ha 0%-on van a válaszod. Egy ember pontozása ehhez nem elég. Az, hogy egy kettő egy és ugyanaz, szerintem összeesküvés-elmélet.


Amúgy én is szívesen meghallgatnám a lepontozók, felpontozók véleményét. :)

2020. okt. 1. 17:55
 17/145 anonim ***** válasza:
35%
mi ez a sok kpop kérdés az utóbbi időben?
2020. okt. 1. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/145 A kérdező kommentje:
15# tehetségről nem beszéltem. engem ez esetben csak a számok érdekelnek. a száraz tények szerint megvan az ugyanannyi eladás.
2020. okt. 1. 17:56
 19/145 A kérdező kommentje:
17# hát ha valami épp felkapott, arról sok a kérdés is gondolom :)
2020. okt. 1. 17:57
 20/145 anonim ***** válasza:
79%
Hol??? A Beatles 10 év alatt 280 millió albumot adott el!!!
2020. okt. 1. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!