Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Tudnátok küldeni ehhez hasonló...

Tudnátok küldeni ehhez hasonló zenéket?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=2zToEPpFEN8


Nem muszáj, hogy ennyire pörgős legyen

Szeretem a chilles trap zenéket is, pl Blackbear a kedvenc előadóm, neki már az összes dalát ismerem, de ha tudtok hasonlókat akkor köszi:)



2020. okt. 4. 00:05
 1/10 anonim ***** válasza:
Two Feet
2020. okt. 4. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
köszi, őt is szeretem, legalább is pár számát :D
2020. okt. 4. 01:12
 3/10 anonim ***** válasza:
T. Mills vagyis Travis Mills. Nekem is Blackbear a kedvencem amúgy :D
2020. okt. 4. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszi, ránézek :D

Nahát akkor neked is jó izlésed van, az új albuma nagyon ott van bear-nek :D

2020. okt. 4. 01:32
 5/10 anonim ***** válasza:
Tudom, a queen of broken hearts a kedvencem. :D Meg az all time low monsterst hallgatom még. Nem Blackbear stílus, de ő featel benne és megszerettem azt a zenét is
2020. okt. 4. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

igen az inkább ilyen rock stílus de nagyon ott van :D

Az újak közül a queen of broken hearts és az I feel bad, meg sobbing in cabo, uhh nem is tudok választani, mind tetszik :DD

Tavaly még a koncertjére is elmentem Prágába, nagyon jól tolta, idén szigeten lett volna csakhát elmaradt

2020. okt. 4. 01:59
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem is ezek, főleg a queenes, a 3 "feel"-es, meg a sobbing in cabo. :D Szövegileg nagyon sok előadót leköröz. Imádom, hogy van értelme a dalainak, de nem bonyolult, hanem élvezhető módon adja elő. Több Blackbear kéne :D
2020. okt. 4. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

igen, olyan relate-elhetőek a szövegei, meg sokat direkt úgy ír, hogy a tiniket célozza, ilyen tumblr-es idézeteket belecsempész a szövegeibe :D

Ha esetleg szereted a kicsit rap-eseb stílust, ajánlom prznt-t, kevés rajongója van, de szerintem kb olyna jó mint bear.

Kb ezt a két előadót hallgatom csak mostanában :D

2020. okt. 4. 02:14
 9/10 anonim ***** válasza:
2020. okt. 4. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem csak tiniknek relatelhetőek a szövegei :D Rapből általában J.Colet hallgatok, vagy Dumbfoundedet :)
2020. okt. 4. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!