Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Lesz gondom a hallásommal? (dob)

Lesz gondom a hallásommal? (dob)

Figyelt kérdés
Elkezdtem dobolni és egyszerűen imádom. Használok egy alpine party plug füldugót hozzá, és majd szeretnék valami jobban erre a célra kifejlesztett cuccot. Ha azzal nyomnám akkor is megvan rá az esély hogy baj legyen? Ti mit használtok, mit ajánlotok, mik a tapasztalatok?

2020. okt. 8. 13:59
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha a magasak nem zavarnak, akkor gond nemigen lesz semmivel. A drágább füldugók, amiket külön zenei célokra készítenek, általában azt tudják, hogy igazított frekvenciamenettel engednek át, amivel rendesen precízebben hallod a kontrollt. Persze van egy hozzászokás, de nem vészesebb, mint a jobb fejhallgatóknál. Az ilyen frekvenciamenet biztosításakor rendszerint az a kompromisszum, hogy pár dB-t veszít a csillapításából elég sok frekvencián. Senki nem panaszkodott még, hogy halláskárosodása lett a zenészfüldugótól...


Egyébként a sima agybadugós füles is elegendő, és még mehet bele kontroll meg takk is.

2020. okt. 8. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Írtad hogy ha a magasak nem zavarnak,pl a pergődob az nekem elég kellemetlen úgy értem hogy a hangját imádom zenékben stb viszont amikor én ülök mögötte akkor enyhén irritál.
2020. okt. 8. 19:28
 3/6 anonim ***** válasza:
Mármint a jelenlegi füldugódon át agyonvág a pergőd?
2020. okt. 8. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát ha felszabadultan játszanék rajta akkor igen. :D ez a problémám.Lehet a sodrony a gond?
2020. okt. 8. 19:41
 5/6 anonim ***** válasza:
Dehhogy! Sima munkavédelmi füldugókával próbáltad-e?
2020. okt. 8. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Na azzal még nem XD de jó ötlet. :D
2020. okt. 9. 08:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!