Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Jazzmaster pickup humbucker...

Jazzmaster pickup humbucker helyére?

Figyelt kérdés

Adott egy Cort M200, amit kicsit fel szeretnék turbózni. A hangolókulcsokat egyértelműen cserélni kell. A kérdés a pickupoknál van. Alapból az én botfülemnek nem rosszak, de szeretnék egy kis fenderesebb hangzást kinyerni belőle (mostanában a telék meg a jazzmasterek nagyon tetszenek).

Szerintetek nagy hülyeség lenne egy vagy mindkettő humbucker pickupját kicserélni jazzmasteresre? Állítólag befér.



2020. okt. 9. 20:24
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
60%
Amúgy nem rossz gitár ami neked van. Megfelelő beállításokkal tudsz olyan hangzást kihozni belőle ami tetszik. Mondjuk nem tudom h mit használsz. Én amikor csóró voltam akkor a laptopomra töltöttem le illegálisan effektező szoftvert, meg vettem egy hangkártyát 10 ezerért használtam kb. és teljesen jó hangja volt.
2020. okt. 11. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
40%

10

Nem minden hangszer olyan mint a Cort. Azt ahogy kihozod a boltból nem ér semmit. 60 ezret kidobtál az ablakon. A Squier Classic Vibe gitárok értékállók, ha nem vered szét pár év használat után 20-30 ezer bukással eladhatod, tehát 60 vs 30 ezret buksz kb és akkor nem egy uszadék fával vergődsz, hanem van egy igazi hangszered. Ebben ez az üzlet. Csak a sok olcsójános ezt nem éri fel ésszel.

2020. okt. 11. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
#12 Lópikulát! Sokkal keresettebbek a Fenderek és a Japán lawsuit giárok.
2020. okt. 13. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
ha vki 100 ezerért árulná a squiert akkor megvenném, de ha kicsit is drágábban akkor újat vennék.
2020. okt. 13. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Egyezzünk meg abban, hogy az új ár 60%-a, ami már ajánlat egy használt cuccra. Mikor esik már le a kedves hirdetőknek, hogy az ÁFA az első vásárló sara.


100-150k körüli kategóriában nem éri meg használtat venni.

2020. okt. 14. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

15

Ez baromság ebben a formában. Van olyan dolog ami használtan semmit nem ér van olyan ami meg másfélszeresét a vételárnak. Ezt a 60%-ot autóknál hangoztatják ott talán még reális is bár nem minden árszegmensben ott sem.

2020. okt. 14. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!