Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Pózernek tarthatnak azért,...

Pózernek tarthatnak azért, mert a kedvenc bandámnak nem szeretem az összes számát?

Figyelt kérdés

2020. okt. 14. 14:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Engedd el.

Szerintem nincs a világon olyan ember aki a kedvenc zenekarának minden egyes számát szereti. Sőt még a zenekari tagok sem. Több ilyenről hallottam már.

2020. okt. 14. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Kit érdekel, ha valaki pózernek tart? Tartson, te meg szard le.

Szerintem amúgy olyan előadó nincs, akinek kivétel nélkül minden száma jó lenne.

2020. okt. 14. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

"Pózer" szó pontosan mit jelent? Nem is hallottam még! :/

Amúgy ne foglalkozz vele, hogy ki minek tart Téged, sz#rd le a véleményüket, egyedül csak rád tartozik! Tutira senki nem szereti a kedvenc bandája minden számát, pár unalmasabb szám minden előadónál becsúszik! Lefogadom, hogy akik így leszóltak, valójában nekik sem tetszik mindegyik, csupán akkora fanok, hogy a látszatot mindenképp fenn akarják tartani, és inkább csak másokat kritizálnak az ilyenért! Magában biztos azt gondolja mindegyikük: "Ez abszolút nem tetszik, de hát mégiscsak az ő számuk, akkor mit csináljak?!"

2020. okt. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha te pózer vagy, mert nem imádsz minden számát a bandának, akkor akik ezt mondják, na azok meg talpnyalók az ellenkezőért. A kedvenc bandám általam legjobbnak ítélt albumán is van olyan szám, amit a hátam közepére sem kívánok. Na és? Attól még mindig a kedvenc bandám.


#3 Pózer, gondolom az angol "poser" szóból van magyarítva. Szó szerint pózolót jelent, itt pejoratív értelemben. (Tetszelgő?)

2020. okt. 16. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Pozőr.

Amúgy meg csak a többieket tudnám ismételni!

2020. okt. 20. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!