Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Más szerint is röhelyes,...

Más szerint is röhelyes, amikor egy ~160 centis fehér lány rappel olyan szöveggel, mintha legalább 220-as szétgyúrt feka lenne?

Figyelt kérdés

Miért erőltetik ezt? Pld. erre gondolok:

https://www.youtube.com/watch?v=2Q0-c2Kw7HE

Ne értsetek félre, nem sovinizmusról, vagy rasszizmusról van szó, hallgatok női rappert, fehér rappert, sőt, fehér nő rappert is, de szerintem ez kegyetlen szánalmas, amikor egy egyértelműen jó körülmények között nevelkedett kiscsaj próbálja eljátszani a gettós fekát, főleg amerikában.. Ti mit gondoltok erről?


2020. okt. 16. 21:00
 1/2 anonim ***** válasza:
50%
szerintem a rap maga röhejes
2020. okt. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

A fiatalok, fiatal csajok egy részénél menő a gengszterkedés. Ezt előadják, aztán annyi. Hitelesség nincs mögötte.


#1: Jajj. Azt hittem, hogy ezt a szintet 2020-ra már kinőttük. 2010 körül is ciki volt már a gimiben ez a gyerekes műfajháború.

2020. okt. 17. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!