Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » A magyar rap szerintetek...

A magyar rap szerintetek valaha fog tartani valahol?

Figyelt kérdés
Azt veazem észre, hogy a magyar rap szószerint egy f*s! Főleg akik most mennek a Bruno & Spacc, Valmar, T Danny meg ezek. Olyan szinten overrated, hogy nem igaz. Most nekem ne kezdjétek el felhozni a Kezdet fiait meg ezeket, mert ők attól, hogy jók voltak a szövegeik a magyar rap fejlődésére nagyon keveset hatottak és a legtöbb ezek közül az előadók közül nem is aktív már. De a témához visszatérve itthon még a beatek is sz*rok! Kb egy normális producer sincs! A vakondember és társai meg eladják ugyanazt a sz*r beatet kicsit átdolgozva, de egyedi ötlet sehol. Itthon amíg a dér heni meg ezek rapernek számítanak semmi fejlődés nem lesz! Ti erről mit gondoltok?

2020. okt. 19. 22:41
A kérdező szavazást indított:
A magyar rap úgy sz*r, ahogy van.
Van lehetőség fejlődésre
40 szavazat
1 2
 1/11 Miss Endzsi ***** válasza:
79%
Akph-nál kezdődik a magyar rap.
2020. okt. 19. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Miss Endzsi ***** válasza:
90%
Hova fejlődjenek, kiadták magukból, amit gondolnak, ne keverd bele a kapitalista zenész féléket.
2020. okt. 19. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Pont erről beszéltem. Most kezdheted nekem irni hogy akph igy meg ugy, ha egyszer mar feloszlottak. Nem nekik kellene fejlődni, hanem a fiataloknak. A kérdés arról szólt, hogy a fiatal, most felkapott rapperek miért ilyen gyengék. És hogy van-e egy lehetőség a magyar rap számára a kitörésre. De akkor magyarázz csak 5 éve inaktív rap bandákról...
2020. okt. 19. 22:52
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Tetszik a mostani generációnak amit ezek csinálnak, így lényegében nem csinálhatják annyira rosszul. Csak mi maradtunk le, mint a borravaló. De szerintem ez mindig is így volt. Engem anyám 21 éves korában szült, nincs köztünk húdenagy korkülönbség, de pl vele meg az AKPH-t nem lehet megetetni.
2020. okt. 19. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Változott a zenei stílus, keveredtek a műfajok, így változott maga a rap műfaj is. Itthon is, külföldön is.

Egy igazi rap rajongó, mint jómagam is sosem lesz igazán rugalmas hozzá, hogy ezt elfogadja. Mert amikor ez a stílus igazából berobbant még nem volt ennyire felhígulva, itthon is minőségibb számokat gyártottak. Még az általam nem kedvelt előadók is.

Szerintem van lehetőség a fejlődésre csak nem a régiekhez kell hasonlítani. Azokat a szép időket úgysem kapjuk vissza.

2020. okt. 20. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem fognak javulni, mert a szart is hallgatjak rengetegen, ezert minek csinaljanak jot ?
2020. okt. 20. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy az 5-ös mondja nagy a felhígulás, és sajnos egyre kevesebb a minőségibb rap zene.
2020. okt. 20. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Majd akkor, amikor az amerikai csárdás felemelkedik.
2020. okt. 20. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Sör és fű, Mulató aztékok, Mykee
2020. okt. 21. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
persze, amint túl lesz azon, hogy az amerikai rap-et próbálja utánozni. mondjuk jelenleg is sok minőségi magyar rapper van, de valamiért arra nincs nagy igény.
2020. okt. 24. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!