Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Lehet a GarageBand-et androidr...

Lehet a GarageBand-et androidra megszerezni?

Figyelt kérdés
Néztem youtube videókat, ahol bemutatják, de hamisak, mert ellátogattam a linkekre és ott kérte, hogy verifikáljam magamat, hogy nem vagyok robot. Le kellett így ezáltal szednem két appot, hogy azután azokat futtassam 30 másodpercig. De nem csekkolta le az oldal, peddig játszottam is velük. Persze ezek ott a yt videóban működtek. Majd egyszer csak sikerült leszednem egy GarageBand-et, de sajnos csak az ikonja volt olyan és gyanúsan kicsi is volt a fájl, csak egy gomb volt benne, ami elindított egy sz.r loopot. Magyarul még mindig nincs GarageBand-em. WalkBand-et leszedtem, mert az van androidra, egy lebutított változat és nem szeretem. Szóval lehet valahogy GarageBand-em? Hackes, torrentes, lopós típusok segítsenek.

2020. okt. 26. 16:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%

sehogy. A GarageBand nem jött ki Androidra.


[link]

2020. okt. 26. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj nagy eséllyel valami vírus beszoptál mert ezek elég kamuk voltak

Rakd újra telod minimum egy vírus irtó

Írj rám privátban segítek, valami ötletet adni

Mellesleg ha zenéket akarsz csinálni gép kellene vagy laptop

2020. okt. 26. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
90%
Operációs rendszer: macOS
2020. okt. 26. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
akkor marad walkband, gépen meg akkor fl studio vagy valami
2020. okt. 26. 19:44
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Van FL droidra. Meg akkor már ott a Caustic, vagy a Bandlab cuccos.
2020. okt. 27. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
bandlabot próbáltam, caustic fizetős (csak annyi az ingyen benne, hogy letöltöd a semmit és a többi bővítmény pénz). Egyik se jött be. FL androidos cuccra van plugin? Rockhoz kéne...
2020. okt. 27. 16:59
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
A Caustic tudtommal fullos, csak menteni nem tudsz benne. Az FL nem nagy durranás telefonon. Rock? Remélem csak rápihensz vele a zsebszámológépen komponált hoch-jazz albumodra fater. Arra esetleg gondoltál, hogy pécén kezdj alkotni virágbolti szoftverekkel?
2020. okt. 27. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Rock zenehez először is dobolni és gitározni kell tudnod

Ezeket nem igazán j gépen megcsinálni.

A hip hopnál dupstepnél más a helyzet mert az nem elő zenés általában.

2020. okt. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Meg lehet csinálni, csak nem éri meg: aki képes lenne rá, az rég bedugja a gitárt és felveszi, a sampleres dob annyira nem necc (csak költség a jó pack), basszusgitár hasonlóan. Amatőrként meg túrod a netet jó riffekért, a többi meg úgyis olyan, amit jó gyakorolni. Kissé lehet nu rock lesz a vége, de talán nem is baj, ha őszintébb a projekt.
2020. okt. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Néha annyira elkeserítő tud lenni, hogy az iPhone-ra vannak olyan hasznos kis appok, amik jobbá teszik a világot, de Androidra meg nincsenek. Androidra esetleg csak egy lebutított béna hamisítványt kapunk.
2021. jún. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!