Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Melyik zene: " 'Koz ááá-á-áj...

Melyik zene: " 'Koz ááá-á-áj níd táá-áá-ájm"? Esélyes, hogy (be)cause az elején, de lehet, hogy but. 5 évnél szerintem biztos, hogy régebbi, nekem olyan 80-as 90-es évekre hajaz a stílusa; és mintha valami sorozatnak is lett volna ez a főcímdala.

Figyelt kérdés
Egyébként időben mégkorábbra tenném, mert valami több, mint 10 éves sorozat rémlik, meg a hangulata alapján is több, mint 10 éves ez a zene, de 15-nél is lehet, hogy öregebb, csak azért írtam ötöt, hogy fenntartsuk, hogy mégse olyan régi, hogy esetleg sok számot ne lőjünk ki. De szóval tuti, hogy nem mostanában hallottam először. Hanem évekkel ezelőtt, ez fix. És szerintem tehát még simán 10 évnél is régebben; tehát nem kifejezetten mai darabnak saccolom. Ilyen nagyon szép, kellemes, lágy zene. Egy kedves hangú pasi énekli, kedves hangon, lassan. A pasit ilyen 22 és 41 közötti évesre tippelném. Sokkal inkább fiatalabb hang, de már nem tini. Ha még szűkíteném a kört, akkor azt mondanám, hogy; hát, nem is mondok intervallumot inkább, tehát azt mondanám inkább, hogy 30 körüli ami hangra emlékszem, hogy annyi éves körüli ember énekelhette. Lassabb zene, és ilyen tök lágy, kellemes, kedves. Az nem biztos, hogy sorozatban is volt, de nagyon nagy valószínűséggel igen. És tehát nem egy mostani sorozatra gondolok, ami friss, ropogós, és most jött ki, hanem 10 év vagy több amikor készülhetett érzésem szerint.

2020. nov. 11. 17:29
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

https://www.youtube.com/watch?v=VQ4ziRhLGCE


Biztos vagyok benne hogy erre gondolsz, és ez A hegyidoktor c. sorozat főcímdala. ^^

2020. nov. 11. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Első, nekem is ez ugrott be 😁
2020. nov. 11. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Igen,igen,igen,igen!! !! :)


Ez az, köszönöm. :) De akkor írjuk ide konkrétan is, nehogy véletlenül eltűnjön a videó, vagy a csatorna: Take that - Patience. :)


Ment a zöld :):):)

2020. nov. 11. 17:38
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
#1: Király vagy! A kérdésről egyből beugrott a zene, de sose találtam volna meg!
2020. nov. 11. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!