Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » K-popperek!!! Szerintetek...

K-popperek!!! Szerintetek miért lett a BTS ilyen híres??

Figyelt kérdés

Most kifejezetten a K-popról beszélek csak.

Egy csomó jó másik fiú illetve lánya banda van még ami nagyon jó. Mégis miért a BTS lett ennyire híres??

Nagyon szeretem őket, és büszke vagyok rájuk, de mondjuk a BIGBANG-nek vagy az Exo-nak, Momoland-nek stb. nem sikerült.

Miért?? Szívesen várok másoktól is válaszokat, nem csak BTS fanoktól. Csak légyszíves kulturáltan.



2020. nov. 16. 20:07
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
58%
Szerencse. Jókor voltak jó helyen.
2020. nov. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
76%

Először .. Bigbang-nek és Exo-nak nem sikerült? Szerintem más világrészen élünk. A Bigbang is nagyon híres volt külföldön ahogy az Exo is. De mindkettő bandának már kicsit lejárt az ideje, főleg a Bigbang-nek. A Bts-nek is le lenne már egy kicsit, csak egyértelműen pont most nem lazíthatnak.

A Bts fokozatosan szerezte hírnevét. 2015-ben lettek híresebbek Koreában az I need u-val és világszerte pedig 2016-ban a Bs&t-el. Egyértelműen ezek után csak nőtt és nőtt a fandom, ezért lettek a leghíressebb Kpop banda. Egyértelműen ez annak is köszönhető, hogy nagyon tehetségesek a fiúk, de én valamilyen szinten szerencsének is hívnám hiszen egy akkor semmi kiadótól debütáltak és mégis feltornázták magukat oda ahol most vannak, de persze ez megint csakis ők szerezték meg maguknak.

Összeségében amikor a Bts kezdett híresedni Koreában akkor a Kpop is kezdett kicsit híresebb lenni külföldön és akik akkoriban szerették meg a Kpop-ot egyből találkoztak a Bts-el.

2020. nov. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
18%

1-es nek nagyon igaza van! pont jokor voltak jo helyen! jó időben! öszintén semmi kivételes nincs bennük ha csak a kpop-ot nézzünk ugyan ugy az exo bigbang de még a superjuior is éa még seventeen wannaone és kb még 8 fiu banda ugyan azon a szinten van! hasonló koncepcióval

amugy nem értem hogy lehetsz büszke rájuk? valamit te hozzá tettél vagy befolyásoltad őket (pl tanár a diákját vagy szülő a gyerekét esetleg testvér a testvérét és így tovább)? ezt én sosem értettem hogy lehetünk valamire büszkék ami nem a mi érdemünk vagy nem általunk lett hanem full idegenek által akikre semmi rá hatásunk sem volt... ez most kb olyan hogy én most nagyon büszke vagyok elon musk-ra mert szeretem a... nem inkább nem lövöm le a poént ":D pedig aztán csak 1 milliószor tett le többet az asztalra mint bármely kpop énekes ":D

fanok jöhetnek fikázni de előtte írják be elon musk nevét és munkásságát ":D

2020. nov. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
28%
Szerintem a BTS nemsokára katonaságba megy, és a Blackpink át fogja venni a helyüket, mivel a csajoknak most jönnek a nagy sikerek...
2020. nov. 16. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
63%
nem veheti át a helyét a bp mert azok lány bandák és ugye ők egyformán taroltak mert teljesen más volt a célcsoport a bts helyét igazából majd bármelyik jövőbeli csapat átveheti a helyét mert ez volt a superjuiorral meg bigbangel... a bts utáni bandát is át fogja valak venni
2020. nov. 16. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
43%

Nos figyelj.


Tulajdonképpen a BTS több okból is híresebb, mint például az én kedcenc bandám, a török pszichedelikus rockot játszó Altin Gün.


1. A BTS elsősorban olyan életkorú emberekre fókuszál, amelyben valóban nem lehet nem szeretni őket. Ez a kamaszkor. És mint azt mind jól tudjuk, egy kamaszodó gyerekben tombolnak a hormonok, és csak ebben az életszakaszban kivitelezhető a rajongás. (Ez egyáltalán, nem offense a kiskamaszok felé, ez egy tény, és nincs is ezzel semmi baj. Fontos, hogy a kedvelést ne téveszd össze a rajongással!!!!)


- A BTS tagok helyesek. (De legalábbis egy kiskamasznak tuti.)


- A BTS tagok Popot játszanak amiről szintén jól tudjuk, hogy a társadalom legszéles csoportját kielégítő zenei műfaj.


- A BTS tagok egy csomó olyan dolgok tettek, vagy olyan dolgok történtek velük, amik az emberekből empátiát váltanak ki. Az az empátia, már egy biztos út a szimpatizálás felé.



- A BTS tagok egy csomó olyan dolgot tesznek, amik "JÓ" dolgok. Kvázi "JÓ" dolgokra tanítják a fiatalokat.

Pl.: Ne cigizz, ne drogozz, ne szabálytalankodj meg ilyenek.


Ezek valakinek vagy bejönnek, vagy nem.


Remélem segíthettem tudásszomjad csillapításában :))))



Szép napot, és vigyázzatok magatokra!<3<3<3

2020. nov. 17. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
22%

Utolso persze a tetoválás jó dolog nem? 😅😂 főleg a távol keleti országokban ahol még 20 evvel ezelőtt csak is a bunbandaknak volt és prostitualtaknak... és a tv-ben tiltva van még a legkisebb is...!

Ennyi erővel arra tanítja nem csak a bts a kamaszokat hogy a tetko jó menő dolog pedig nem! (Távol keleten nagyon nem) ott tényleg az volt hogy a legnagyobb bűnbandáknak volt csak a közép múltban nem hiába van ki tiltva a tv-ben... (cenzúrázva)

2020. nov. 17. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
74%

Nem olvastam végig a kommenteket, de a szerencsével nem értek egyet. Mert olyan nincs. Ész van, nem szerencse.


Na de még a tanításuk miatt is szeretik sokan. En is.

A fő h megtanították az armyk nak hogyan szeressék önmagukat.

2020. nov. 18. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
46%

Utolso bocs de full hülyeséget mondasz! A szeresd önmagad egy magy kamu csak egy szlogen aminek nincs semmi tartalma...!

Olyan emberekről beszélünk akik nem szerezhetnek akik örökké szerepet kell hogy játszanak akik nem mondhatják nyíltan hogy bizony ezt a lányt szeretem vele járok!

A szeresd önmagad egy magy trehányság mert biztos vagyok benne legalább 1 tagnak van plasztik műtétje vagy botoxa! De legalább kettőnek van...!

A tanításuk... mi is? Nem hangoztatnak semmit a cég intézkedik helyettük

Szerelemről énekelnek de a szerelem olyan magy tabu náluk szoval inkabb hagyjuk... max azt tanítják hogy hogyan kell megjatszanod magad hogyan kell rejtőzködve randizni hogyan kell évekig álarcot hordani

Nem utálom a bts-t de sajna ez az igazság...! Nem tanítás ról szólnak hanem pusztán szórakoztatás ról

2020. nov. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
90%

#9 nagyon tévetsz. Nem csak szerelemről énekelnek. A legtöbb más téma.

Ha belemélyülsz, megtudod.

Keményen dolgoznak és ezért is szeretik annyan. Ezzel motivációt is adnak.

2020. nov. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!