Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Kpop albumokat venni pénzkidob...

Kpop albumokat venni pénzkidobás, ha nem hallgatod a CD-ket?

Figyelt kérdés
Ezen gondolkozok egy ideje, mivel én pár éve gyűjtöm a kpop albumokat, igaz az elmúlt évben csak egy csapattól de úgyis elég sokat költök mert évi nem 2 comeback van. Sose hallgatom a CD-ket, nincs is zenelejátszóm és családomat zavarná. Így pénzkidobásnak minőséthető mivel csak a polcon ülnek?

2020. nov. 17. 10:31
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
0%

De amugy jöttek érzelmes válaszok csak után at tért a téma másra... mivel a kérdező megkapta a válaszát...

jelkép

Cd-én kivul nagyon sok képet és kis könyvet és egyéb fan cuccot kap

Támogatja vele nagyon a CÉGEKET...

Ennyi

Azzal a különbséggel hogy ezek a későbbiekben a kutyának sem fognak kelleni mert 5 év után a legtöbb ki megy a divatból max 7... ritka esetben 10... de nem olyan mint egy Beatles vagy michael Jackson album amit simán megvesznek a gyűjtők rajongok még 50 év után is... ráadásul az értéke még többet fog érni...

2020. nov. 17. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
9. Köszi, igazad van, bár én bele se gondoltam ebbe, hogy megint más lesz a téma, mint a feltett kérdésem :) Tényleg elszomorító, hogy akármelyik kérdésben ahol a Kpop szerepel ott valamilyen vita folyik, még 2 kpop fan között is. Én speciel jelenleg nem kérdeztem, hogy mennyire szexualizálják a cégek a nőket, mert ez egy más téma és erről is órákat lehet beszélni, de nem itt, ez a kérdés alatt. És mindenkinek köszönöm aki a kérdésemre válaszolt és 11.-nek én nem terveztem eladni az albumjaimat, bár köszi, hogy erre is gondoltál!
2020. nov. 17. 17:08
 13/14 anonim ***** válasza:
#11 Felfogtam, hogy van az albumhoz sok tartozék, és hogy azok is jelképek; 5 albumom van de ez már az elsőnél is feltűnt. Nem állítottam az ellenkezőjét. Nem nagyon tudom, ezzel most mit akartál..
2020. nov. 17. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Kérdező igen az eladás abból jött hogy tod az ilyen kemény lemezes vakeliteket igen drágán lehet eladni másnapsag és jo nehány olds school előadó albumát is

És igazából nem! Nem csak a kpop téma az ahol elmegy a téma... én több témában is benne vagyok és ezért tudom hogy mindenhol ez megy... ezt nem lehet elkerülni vagy megkerülni...

de ha már album és kpop!

Sokan azt csinálják hogy megvesznek 50-100 albumot és eladják őket főleg azokat amikben fan sign van online pl a fansign-es albumot simán el lehet adni akár 20x-os áron is 😅😂 a többit meg valamivel olcsóbban

Persze olyan is volt hogy valaki 60-80-at vett és csak egy fansign volt benne... szoval ez ilyen lotto szeru dolog ha van rá kereted de itt sem a bevétel hu de nagy... max talán ilyen 20 ezret tudsz vele keresni ha van + 1 meghívód 40-50 albumonként

2020. nov. 17. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!