Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Van értelme elkezdeni a...

Van értelme elkezdeni a zeneiskolát 18 évesen?

Figyelt kérdés

Most még csak 17 vagyok, de mire oda kerülne a sor már 18 lennék.

Szóval a lényeg, hogy kb másfél éve kezdtem dobolni, saját magam által kezdtem mindent. Szerintem egy alap szintet már elértem, könnyebb zenéket el tudok játszani, de félek attól, hogy mi van, ha sok dolgot rosszul tanultam meg, meg a zeneelméletet sem tudtam nagyon magamtól elsajátítani, meg mivel nagyon érdekel ez a hangszer és nagyon szeretem, gondoltam jó lenne zeneiskolában tanulni.

Azért zeneiskola, mert sima tanárt nem találtam a közelben.

Szerintetek ennyi idősen van még értelme? Nem vagyok elkésve?


2020. nov. 17. 12:06
 1/2 anonim ***** válasza:
70%
Tanulni sosem késő.
2020. nov. 17. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy elkésve, de ha dobos akarsz lenni, nem biztos, hogy a zeneiskola a megfelelő hely a tanuláshoz. Ott ugyanis, nem dobszerkón tanítanak, hanem különböző ütőhangszereken. A marimba vagy a xilofon mennyire érdekel?
2020. nov. 17. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!