Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Valaki szeretne vagy álma egy...

Valaki szeretne vagy álma egy Gibson EH-185 kombón játszani?

Figyelt kérdés

Nem értem miért tettek bele egy ilyen öret erősítőt a helix-be. Evégre 1939-es. 19 év híjján 100 éves lenne. Meg ugye sok régebbi erősítő van benne. De nem ennyire... Nem értem miért nincs benne egy modernebb erősítő sem mint mondjuk egy engl powerball 2, vagy bármely modernebb erősítőt mint például a mooer ge300-ba.


Nem tervezek helix-et venni, de viszont variaxot igen, és eléggé izgalmasnak tűnt hogy a gitárt is tudja vezérelni az a cumó. Bár mondjuk a gitárba se épp a legfiatalabb hangszereket csomagolták be. De nem is főként azért venném, hanem mert izgalmas hangszer. Főleg hogy kivállóan és gyorsan át lehet hangolni.


Na de a lényeg. A line6 miért pazarolja az energiáját őskőkori cuccok modellezésére? Vagy így is meh lehet benne találni azt a hangot amit keres az ember?


2020. nov. 18. 14:40
 1/2 Mojjo ***** válasza:
Én szeretnék :) De egy igazi, eredeti darabon.
2020. nov. 18. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Na akkor van kereslet ezekre a kőkorszaki leletekre. Nem szóltam. 🤔
2020. nov. 18. 18:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!