Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Cort AC100-OP gitár megfelelő...

Cort AC100-OP gitár megfelelő kezdőnek?

Figyelt kérdés

2020. nov. 23. 20:20
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ebben a 40 ezres kategóriában szinte minden gitár egyforma. Kezdő hangszernek elmegy, ha komolyabbra fordul a dolog úgyis lecseréled.
2020. nov. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Mojjo ***** válasza:
100%

A kérdés az, hogy valóban klasszikus gitárral akarsz-e kezdeni. Ha igen, akkor megfelelő.

Mi a cél, milyen stílusú zenét szeretnél majd játszani?

2020. nov. 24. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha ez a kérdés felmerül, akkor nyilvánvaló, hogy nem klasszikus gitárt kell venned.


[link]


A fenti linken egy hangszerbolt mondja el, amit ide leírnék, de könnyebb a link :)


40.000Ft-ért van gitár, de elég félős, hogy inkább elveszi a kedved az egésztől.


Keress, nézz hasonló videókat: https://www.youtube.com/watch?v=12OTrX5ZkGQ

2020. nov. 24. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Leginkább közismert pop számokat, “tábortűzes” zenét, illetve rockot.

Nem feltétlenül szeretnék magad szintre jutni, inkább csak magam kikapcsolódására és a szűkebb környezetem “szórakoztatására” szeretnék megtanulni.

2020. nov. 24. 09:29
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ezesetben én inkább fémhúros gitárt javasolnék.


Az alábbiakkal van jó tapasztalatom, drágább mint az általad írt, de ennél alább nem érdemes adni.


Fender CD60S

Cort Earth 70

Cort MR széria

2020. nov. 24. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Több helyen is olvastam, hallottam, hogy kezdőknek nem ajánlják a fémhúros gitárt, mert nehezebb lefogni a húrokat, vághatja az ujjakat, könnyebb elcsúszni stb... Nemtudom ezeket mennyire kell készpénznek venni, mert a zenei ízlésemnek tényleg jobb lenne a coutry gitár és jobban is tetszik a hangja
2020. nov. 24. 10:05
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tapasztaltam nagy nehézségeket, igazából az első időszak nehéz utána már megszokja az ujjad. Sokan fémhúrossal kezdik és életükben nem fognak klasszikus gitár a kezükben. El lehet klasszikuson is játszani bármit, de s stílushoz amit írtál mindenképp jobban illik a fémhúros.
2020. nov. 24. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem a húrok lesznek, ami aggasztani fog, ha klasszikus gitárt veszel.

Ha elolvastad volna a fenti link alatt lévő útmutatót, segítséget, már meg sem kérdezted volna az előbbit. Mi a fenének kérsz segítséget, ha nem fogadod el?

2020. nov. 24. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!