Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mit gondoltok arról ha valaki...

Mit gondoltok arról ha valaki csak hallgatja az előadókat, de nem tudja a háttértörténetüket? Vagy hogy egyáltalán kik a tagjai az adott együttesnek, zenekarnak.

Figyelt kérdés

2020. nov. 26. 22:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Semmit, mert én is ilyen vagyok és ezzel nincs probléma szerintem. Csak akkor nézek utána ha a kedvencemmé válik az együttes.
2020. nov. 26. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

A zene érdekel, nem a háttértörténet.

Könyvet is úgy olvasok, hogy fingom nincs az író életéről, filmet is így nézek.

2020. nov. 26. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Azt, hogy teljesen rendben van. Szerintem a legtöbb bandánál amit hallgatok, még azt se tudnám pontosan megtippelni, hány tagból áll. Nem a banda magánélete és háttértörténete érdekel, hanem a zene amit előadnak. A kettes jól megmondta röviden-tömören, egy könyv esetében sem érdekel az író élete.
2020. nov. 28. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Teljesen normális. Én elég sokféle műfajt, és sok előadót hallgatok, nem csak az éppen adott kedvenceimet, gondolom ezzel nem én vagyok az egyetlen. Ilyen mennyisegű háttértörténetet meg ki fog megjegyezni, vagy egyáltalán lekövetni? Pl. new wave-en belül jól ismerem a Talking Headst, mert ugy anblokk az egyik kedvencem, de nyilvan nem ők az egyetlen new wave előadó, akiket hallgatok. Jelenleg mondjuk akármennyire is széjjel hallgatom a Devot, most még így hirtelen azt sem tudnám megmondani, hány tagja van. :D
2020. dec. 1. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Semmit. Pont az előbb írtam le az elmúlt évi Spotify statisztikámat egy másik kérdés alá: "340 műfajban, 964 új előadót hallgattam meg idén, összesen 1180 előadót hallgattam, 25 996 percben."

Szerinted abból az 1180 előadóból hánynak tudom az élettörténetét? :D


A kedvenc előadóim közt is vannak olyanok, akikről nem tudom, hogy a név mögött ki vagy mi áll. Egy ember, egy együttes, egy studió, egy projekt... fogalmam sincs. Tökre nem is érdekel, a zene a lényeg.

2020. dec. 2. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Nekem idén spotifyn 920 előadó jött össze és 67000 valamennyi perc. ✨

2020. dec. 2. 22:23

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!