Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi a véleményetek a headless...

Mi a véleményetek a headless (fejnélküli) gitárokról?

Figyelt kérdés

[link]

Szerintem nagyon futurisztikusan és jól néznek ki, szerintem nagyon illik a djent-hez és a core műfajokhoz amiket hallgatok.



2020. nov. 28. 23:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
nekem kifejezetten nem tetszenek. Mondjuk ha hallgatnék ilyen zenéket, meg foglalkoznék a témával, lehet, hogy megváltozna a véleményem
2020. nov. 28. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Borzalmas hangolni, tapasztalatból mondom! Csak az LP Standard!
2020. nov. 29. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Mojjo ***** válasza:
53%
Kegyetlen rondák, amellett pedig teljesen komolytalannak néznek ki. Mint valami félresikerült gagyi gyerekjáték.
2020. nov. 29. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Waff ***** válasza:
100%
Tényleg nagyon csúnyák. Eleve ezek a "sokhúros" gitárok szarul néznek ki szerintem, a széles nyak miat, de látom lehet azt még fokozni....
2020. nov. 29. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Utazógitárnak praktikus lehet (nem az, ami a képen van), amúgy nem tetszik.
2020. nov. 29. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
sztem is jól néznek ki. Viszont én nem társítom műfajhoz. Sokféle zenét játszó ember használ fej nélküli gitárokat.
2020. nov. 29. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Habár én dobos vagyok, szoktam nézegetni gitárokat is, kialakult a sajátos ízlésem is velük kapcsolatban. Dehát mindenkinek más tetszik. Nálam például már ott elbukik egy gitár, ha csak 6 húrja van, nekem sokkal jobban bejön a vastagabb nyak. Fejnélküliből sem tetszik mindegyik, például mikor van egy sima régi stílusú 6 húros stratocaster, amit megcsinálnak fejnélkülire, az szerintem is undorító. Viszont az ilyen modern sokhúros headless gitárok szerintem nagyon jók.
2020. nov. 29. 13:56
 8/12 anonim ***** válasza:
Ezt nemrég rakta fel az Aristides instára :D nekem bejönnek,futurisztikus kinézetük van.csak bszott drágák
2020. nov. 29. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Igen, én is onnan szedtem a képet :D Bár kicsit utólag átszíneztem kékre, eredetileg sárga volt.
2020. nov. 29. 14:46
 10/12 anonim ***** válasza:

Hát akkor itt mindenki konzervatívabb nálam, mert nekem a headless stratocasterek is tetszenek. Les paulban is tetszene.


Én headless gitárt a cynicnél láttam először még több mint 10 éve, akkor mondjuk furcsa volt nekem is.


Van a strandbergnek a 8 húros headless gitárja, az sztem kva jól néz ki, és ugye a 8 húrosoknak hosszabb a nyaka is, és azért csúnya a legtöbb 8 húros, mert aránytalanul hosszú a nyak a testhez képest. de ha nincs feje a gitárnak akkor már oké.


https://www.youtube.com/watch?v=zLs-Z2LyyFw&ab_channel=Stran..



Amúgy a headless technika szabadalmaztatva van azt hiszem, az is megnyomja az árát ezeknek. de ebben nem vagyok biztos. Talán a steinberger cég volt az első aki ilyet csinált.

2020. nov. 29. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!