Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi a kedvenc zenétek vagy...

Mi a kedvenc zenétek vagy albumotok a Queentől?

Figyelt kérdés

Csak kíváncsiságból...mivel nagyon rájuk függtem.

Amúgy nekem az

Első kedvencem az albumok közül az Innuendo + a Made In Heaven, mert tele van érzelmekkel és történettel.Egyéb jó még a Sheer Heart Attack, A Night At The Opera, A Day At The Races,A Kind Of Magic, Queen II, The Works, ...

Örök kedvencem a The Show Must Go On számuk!



2020. nov. 29. 03:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
81%
Album Te Game-The Works és The Miracle-Innuendo, dal meg több tucat 😄
2020. nov. 29. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
83%

Én is nagyon rájuk függtem:D

Kedvenceim:

I want to break free

Don't stop me now

We will rock you

:D

2020. nov. 29. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
76%
Hú amióta az a film kijött és mindenhonnan csak Queen szólt, azóta nem bírom hallgatni őket. Előtte nekem is a Show must go on volt a kedvencem.
2020. nov. 29. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

#3 Én 2018 őszén ismertem meg a Queen-t, pont a Bohém Rapszódia idején. Viszont a filmről csak hónapokkal később hallottam, a Queen-nel való kapcsolatommal így nem függ össze az a hazug film. Szóval én nem érzek bűntudatot. A Queen-t és Freddie Mercury-t szeretem, nem az utóbbi két évben kialakult "újfajta divatosságuk" miatt. Az nem is szeretet.

#1 vagyok.

2020. nov. 29. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Morpheus19 ***** válasza:
77%
Akik ismernek engem itt a Gyakorin, azok tudják, hogy igen komplikált a kapcsolatom ezzel a zenekarral, és minden bizonyára már unják is, hogy állandóan hangoztatom, hogy szerintem egy jócskán túlértékelt együttesről beszélünk és néha talán úgy néz ki, mintha tényleg kifejezetten utálnám őket, de a korrektség kedvéért elárulom, hogy szerintem a Queen II, a Sheer Heart Attack és az A Night at the Opera amúgy jó albumok, amik benne lennének azok között a lemezek között, amiket magammal vinnék egy lakatlan szigetre, közülük is konkrétan a Sheer Heart Attack a kedvencem.
2020. nov. 29. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
85%

Évek óta hallgatom a számaikat, és nem csak azért, mert az utóbbi időben divatossá váltak. Szinte az összes számukat szeretem, a kedvenceim:

Friends will be friends

I want to break free

Another one beatens

We will rock you

We are the champions

A kedvenc kislemezem tőlük pedig a Bohemian Rhapsody.

Szerintem egy nagyon jó együttes volt, Freddie Mercury hangja pedig egyszerűen zseniális.

Tiszteletben tartom azok véleményét is, akik annyira nem rajonganak értük, én minden esetre nagyon bírom őket.

2021. jan. 9. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
85%
We will rock you, show must go on, we are the champions, the miracle
2021. jan. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
68%

Én sem szeretem annyira a Queent, egy elég gyenge együttesről van szó. Egyszerűen unalmas!

Ennek ellenére viszont a Queen, a Queen II, a Sheer Heart Attack, a Day at The Races, a The Game hibátlan lemezek, őket ajánlom. A többit már egyáltalán nem.

2021. jan. 22. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
The Loser in The End
2021. febr. 23. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
94%

Dal: Seaside Rendezvous

Album: Sheer Heart Attack

2021. febr. 26. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!