Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Kpopmartban mennyi a szállítás...

Kpopmartban mennyi a szállítási költség? Amit kineztem album az $17.20.

Figyelt kérdés

2020. dec. 1. 18:34
 1/4 anonim ***** válasza:

8 dollár; 27,8 dollár; 32,60 dollár attól függően, hogy milyen szállítási módot választasz.

[link]

2020. dec. 1. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És akkor mindegy melyik szállítással kérem? Lehet a legolcsobbal is? Az mennyire megbízható?
2020. dec. 1. 19:37
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha 2kg alatt maradsz a megrendelésekkel, akkor a "small packet" elég. Ez a legalacsonyabb árú, de leglassabb és nem kapsz hozz számot, amivel lehetne követni. Egy kivétellel (karácsony miatt, megbízhatóbbat választottam és gyorsabbat) mindig ezzel rendeltem és összességében rendben volt. Az elején volt egy csomagom viszont, amit megláttam és azt hittem ott sírom el magam. A doboz ronggyá volt gyűrve, de hála az égnek a csomag tartalma sértetlen volt. Kisebb csodaként könyveltem el.
2020. dec. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Jaa értem, de akkor ez úgy van hogy ezt most az albumtol külön kell ennyit fizetni érte?
2020. dec. 1. 20:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!