Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Subzero márkájú gitárokról...

Subzero márkájú gitárokról mit lehet tudni?

Figyelt kérdés
generation prot nézegettem megvásárlás ügyében,de nem sok dolgot tudni róla. Akinek volt,az mit mond? Mikre képes?

2020. dec. 14. 22:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Kala által forgalmazott gagyitömegtől ments meg urunk minket.


Nem javaslom ilyen és hasonló nevenincs, eladhatatlan hangszer megvásárlását, sem újonnan, sem használtan. Ha ilyen sportgityót vennél, érdemesebb az Ibanez háza táján körbenézni.

2020. dec. 15. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 gp123 válasza:
100%
Nem olyan szar, de én ilyet nem vennék. Ennyi pénzért vannak sokkal értelmesebb, jobb és márkás gitárok.
2020. dec. 15. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Elég hülye neve van, meg engem valahol taszít, hogy ennyire nincs neve. Még egy harley bentont is szívesebben vennék. Meg mi az h subzéró? Csak egy rohadt nevet kellett volna kitalálni neki, és nem 2 perc alatt.


Láttam már vmi angol nyelvű videót, ahol egy subzerot teszteltek, és ott azt mondták h jó. De azért hangszedőcsere nem árt neki.

2020. dec. 15. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat,közben videót is találtam,hát szarul szól(szerintem).

Egy jó Ibanezt vennék legszívesebben ,de szinte minden superstratnál zavaró helyen van nekem a potméter,ennél tetszik ,hogy inkább a szélén vannak.

2020. dec. 15. 17:57
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha tetszik a forma, akkor vedd meg, és cseréld le a hangszedőket, vagy az egyiket legalább. az + 25 30 ezerft
2020. dec. 15. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Kemény, kemény, de Liu Kang fél perc alatt lemárelja.
2020. dec. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Tapasztalataim alapján inkább a másodvonalbeli olcsóbb gitárok hangszedőit spórolják meg. Ezt nem ismerem de még az is lehet hogy jó.
2020. dec. 16. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem cserélgetünk sziriszari hangszerekben hangszedőt, mert hiába a dogma, hogy 70%ban a hangszedő adja a gitár szandját, valahogy mégis csalódás minden ilyen akció. Az az igazság, hogy olyan hangszert kell venni, ami úgy jó, ahogy van. Nem érdemes gazdasági totálkárt csinálni egy lehetetlen küldetéssel.
2020. dec. 16. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Én tettem már jó hangszedőt, 40 ezer forintos gitárba, és pont úgy szól mint ha bármelyik másik gitárba tettem volna.

Lehet ettől még csalódás, de az nem a hang miatt lesz.

2020. dec. 17. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha a játszhatóság és a kéz ott van, meg persze az ember is, akkor tud ugyanúgy szólni, míg cserben nem hagy esetleg. :)
2020. dec. 17. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!