Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » A Spotify használatáért...

A Spotify használatáért fizetni kell?

Figyelt kérdés
Azt írja ki, hogy ingyenes regisztráció. Ez akkor most ingyenes, vagy olyan mint a Netflixnél a próbaidő?

2020. dec. 18. 16:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem
2020. dec. 18. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Netflixen csak előfizetéses modell van (ez kötelező), amiből az első hónap ingyenes. Spotify-on fordítva: ingyenes a használata egyes funkciók korlátozásával és reklámokkal, de előfizethetsz a prémium szolgáltatásra a teljes funkciók használatához valamint reklámmentességhez (ez nem kötelező).
2020. dec. 18. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
használhatod ingyen is, de borzalmas élmény vsz, reklám reklám után. szerintem megéri azt a havi 5 dollárt a premium, nem csak a reklámmentesség miatt, hanem mert letöltheted a kedvenceidet, aztán offline is hallgathatod.
2020. dec. 18. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
44%
Én csak böngészőben hallgatom, ott a reklámblokkoló átugorja a reklámokat. Mobilon lehet fizetnék érte, de így nincs értelme.
2020. dec. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha gépre letöltöd ingyenes és a reklámokon kívül minden funkció megvan benne ami a premiumban is. Telefonon elég rossz premium nélkül, szerintem megéri megvenni nem olyan drága és ha sokat hallgatod ki is használod. De ha otthon vagy, gépről az ingyenes verzió is ugyanolyan.
2020. dec. 22. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!