Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért csinálják ezt?

Miért csinálják ezt?

Figyelt kérdés

Fiú bandáknál most tök mindegy,hogy amerikai vagy kpop.

De pl ott volt a One Direction,hogy csak egy példát hozzak.

A lány rajongók fele miért csinálja azt az összes taggal (vagy majdnem az osszessel) hogy jajj bárcsak melegek lennének,meg ilyeneket,hogy tuti amúgy együtt járnak csak titkolják stb

Miért kell ezeket csinálni?

Idióta ship neveket is adnak nekik, hülyeségeket szerkesztenek össze vissza.Miert?

Ennek mi értelme?És ezt legtöbbször nagyon fiatal lányoknál látom,rettentő zavaró mert pl a One Direction fiú tagjairól is kiderült,hogy hoppá egyikük se meleg de a barátságokat jól elrontottak ezzel.



2020. dec. 18. 16:57
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Az emberek szeretnek shippelni és ha nincs lány tag akkor maradnak a self instertek (khmmmm After...) és a meleg shippek. Elég zavaró mert igazi embereket shippelni elég bunkóság, de mondd ezt egy fanatikus 11 évesnek. Az is közrejátszhat még hogy most fedezik fel a shippelést és jéé két férfitnis shippelhetsz. Legalábbis amikor én 10 voltam ezért csináltam egy csomó meleg/leszbikus karaktert.
2020. dec. 18. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyon idegesít engem mert sok olyan banda van ahol a tagok már mondtak,hogy hello ne shippeljetek már és mégis csinálják.Neha csak azért mert megoleltek egymást vagy egymásra mosolyogtak,ezen az elven akkor az egész világ meleg 😃 mondjuk kislányok meg majd felnőnek
2020. dec. 18. 17:15
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ez van, ha fanatikus és fiatal rajongótábora van valakinek. Mindig találnak kifogást hogy miért oké az ő shippük. De ahogy mondtad a többség kinövi ezt a kort. Aki nem, azzal meg több gond is van a fejében.
2020. dec. 18. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én lányokkal szeretem a BTS tagjait shippelni, szerintem jól nézne ki néhány páros együtt.
2020. dec. 18. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!