Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért adnak manapság a rádióba...

Agocsbenedek kérdése:

Miért adnak manapság a rádióban állandóan remixelt zenéket? A ***öm kivan már, annyira unom! Az eredeti verziók sokkal jobbak voltak!

Figyelt kérdés
(Ezért álltam át Retro Rádióra...)

2020. dec. 19. 05:48
 1/7 anonim ***** válasza:
97%
Akkor töltsd le és hallgasd azokat O.o
2020. dec. 19. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Van már Spotify meg Youtube, ott azt hallgatsz amit akarsz, nem azt amit a rádió akar, hogy hallgass. :D
2020. dec. 19. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Gépen szoktam hallgatni zenéket de a rádión csak a retró rádiót hallgatom mert ott legalább az eredeti zenéket adják.
2020. dec. 19. 10:43
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ami választ erre a "kérdésre" lehet adni, azt megkaptad: tart már ott a technológia, hogy senkinek ne kelljen reklámokat, meg irritáló műsorvezetőket elviselnie olyan dalok hallgatása között, amiket nem is ő választ ki. Ha csak azért sem élsz az első két válasz által javallott lehetőséggel, az a te bajod. Én személy szerint inkább hallgatnám egész nap a csendet, mint hogy Retró Rádióval kínozzam magam...
2020. dec. 19. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Na ezaz, nem értem miért zavar, hogy a többi rádióban remixeket adnak, amikor senki nem kötelez rá, hogy hallgasd...
2020. dec. 24. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
93%

Nyugodj meg, a retro rádióban szóló zenék nagy része is "remix". Egy régebbi zenét dolgoztak fel az adott kornak megfelelő stílusban.

Lehet hogy meg fogsz lepődni ha megnézed ezeket:

[link]

[link]

[link]

2020. dec. 24. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
88%

#6 remix, és cover vagy feldolgozás is közt van külömbség.


Valószínűleg azért is kérdező, mert így nem kell fizetni annyit a licenzért.



Én sem szeretem a remixelést, a pofánköpése a zeneszerzőknek, a feldolgozások nagyrészével szemben (ott is vannak k*rva szégyenteljes dolgog).

2020. dec. 24. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!