Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért utálja mindenki Ed...

Miért utálja mindenki Ed Sheerant?

Figyelt kérdés
lehet erős kifejezés az, hogy utálja, de mindenhol azt látom, hogy emberek szidják és nem szeretik őt. esetleg, ha valaki meg tudná magyarázni nekem, azt megköszönném ^^

2020. dec. 25. 21:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
92%
Én nem tudom hogy mi van most körülötte, én szeretem őt.
2020. dec. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
89%
Én is észrevettem egy ideje. Divat lett utálni őt és senki nem akar ciki lenni azzal hogy bevallja hogy szereti ezért mindenki utálja. Ez a tipikus tini felfogás a neten. Egyébként sokan a shape of you miatt utálták meg mert az nyert valami díjat amit sokan másnak adtak volna (a mai napig nem tudom ki volt a másik előadó 😂) meg ugye fiatal dolgozik eladóként és a rádió folyton nyomta a slágereit ezért is megutálták
2020. dec. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
94%

Az embereknek nem tetszik a kinézete. Nem tudják össze egyeztetni a hangot a látványával. Ez főleg a modern popkultúra eredménye hogy aki énekel az sármosan is nézzen ki.


Másrészről meg divat lett szidni.

2020. dec. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
88%
Én csak olyan semmilyennek, halványnak tartom. Nekem a kisugárzása, a dalai, az előadásmódja nehezen egyeztethető össze egy popzenei előadóművésszel, akiben nem a kedves szomszéd srácot, hanem valami dögösebb, nagyszabásúbb élményt keresek.
2020. dec. 25. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Népszerű, szeretik a tinik és vannak emberek, akiknek nem tetszik a zenéje és nyilvánvalóan ahelyett hogy elfogadnák, hogy mindenkinek más az ízlése, elkezdik szidni.
2020. dec. 25. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
93%
őt nem utálom de a zenéjét igen
2020. dec. 26. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
82%
Passz, én egyedül akkor hallottam róla mikor a GoT-ban énekelt, tulajdonképp ha arról nincs cikk, akkor azt sem tudom, hogy az egy énekes és nem színész, utálni meg végképp nem utálom.
2020. dec. 26. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
92%
Én nem utálom, csak szimplán nem szeretem a zenéjét.
2020. dec. 26. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem utálom, de nem fog meg igazán a zenéje.

Viszont nem hiszem, hogy annyian nem csípnék őt, hiszen a legjobban kereső zenész volt nemrégiben és pl. Szigeten is telt ház előtt játszott.

De most úgy tudom, visszavonult egy időre, párjával gyereket szeretnének, stb.

2020. dec. 27. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem csak túlertékelt,semmi extra nincs a zenéjében,de ettől nem utálom..a külső nem érdekel,elég sok "csúnya" énekest hallgatok,egy zene nem attól fog tetszeni mert egy "Brad Pitt" adja elő.
2020. dec. 27. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!