Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » A Rammstein milyen lenne...

A Rammstein milyen lenne Christian Flake Lorenz nélkül?

Figyelt kérdés

A Rammstein milyen lenne Christian Flake Lorenz nélkül? Ha ő nem tenné bele a Rammstein zenéibe a szintetizátor effekteket akkor is ilyen sikeres lenne a Rammstein?


Akkor teljesen más metál lenne a Rammstein ha nem lennének benne szintetizátor effektek akkor csak sima metál lenne de így hogy benne vannak az effektek így olyan különleges ipari metál hangzása van.


De mi lenne ha nem lenne benne szintetizátor?

Akkor is ilyen sikeres lenne a Rammstein?



2020. dec. 27. 15:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok expert, de szerintem nem a szintetizátortól lesz industrial metal. Amúgy szerintem sikeresek lennének, de valószínűleg nem ennyire.

Flake nekem olyan, mint egy kis extra fűszerezés, kicsit feldobja az egészet. Nélküle is működik a dolog, de nem valami egyedi, inkább egyhangú. Amúgy én bírom azt az embert, egyszerűen tökéletesen alkalmas arra, hogy hülyét csináljanak belőle. :D

2020. dec. 27. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Flake és Lindemann a Rammstein sikerének kulcsa. Ha valamelyikük kiválna, vége lenne a zenekarnak. Gitáron, basszusgitáron, dobon egy közepes tudású zenész le tudja játszani ezeket a számokat, de Flake effektjei és Lindemann egyedi hangja mindenképpen kell.
2020. dec. 27. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg pont abban rejlik a titok, hogy sosem volt tagcsere, az első albumtól ugyanez a felállás, és mindig hatan írják a számokat, és nem külön. Szóval mind a hatan nagyon fontosak, ha lassan 30 év után felbomlana ez az egység, az valószínűleg a banda végét jelentené. Az igaz, hogy mint zenészek mindannyian közepes tudásúak Tillt kivéve, viszont mindannyian remek dalszerzők, és ez a lényeg.
2020. dec. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Én is azért szerettem a Rammsteint a zenéin kívül ,hogy az összes eredeti tag még meg van a mai napig.


Ha bármelyikük is kiválna a zenekarból az már nem az a Rammstein lenne amit megismertünk.


Flake-t meg különösen kedvelem feldobja a bandát a koncerteken ő szerepel legtöbbet a show-ban , vicces is ahogy Till mindig megaláza megsüti megveri stb

2020. dec. 28. 00:56
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nélküle nem lenne rammstein a rammstein
2021. máj. 24. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!