Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Régi magyar szám mi lehet a címe?

Régi magyar szám mi lehet a címe?

Figyelt kérdés
Ha jó emlékszem nő énekelte, a 2000es években szólt mindig a rádióban. Valami ilyesmi volt a dallama hogy : " Türürü rüüü rüüü türüüü rüüü rüüü türü rüüü rüüü türü rüüü rüüü " Lehet vicces de tényleg ennyi maradt meg :D

2020. dec. 29. 14:45
 1/3 anonim ***** válasza:
89%
Ez a Türürüüü song.
2020. dec. 29. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát, kapásból gőzöm sincs, de megpróbáltam ráhangolódni, de jó lenne, ha legalább valami halandzsát írni tudnál, vagy valami hasonló stílusú zenét, vagy hasonló hangú énekesnőt. Tippjeim eddig, aztán majd még próbálkozom. Ja és amúgy mégegy. Lassú zene volt, vagy ilyen partis, vagy nem partys, de sima gyors ?


Groovehouse : Vándor

Szulák Andrea : Szabadon szállok a széllel

Partis pl DJ Szatmáry és Jucus : Száz évet várnék rád;

Sima gyors pl Crystal : Jég a tűzben

Vagy pl esetleg valami Zanzibár ? pl Nem vagyok tökéletes, Új napra ébredsz, Az igazi nevem, Szólj már.


Amúgy lehet, hogy most beletrafáltam; mert nekem a Nem vagyok tökéletesre is hasonlít. :):) :)

Remélem, közte lesz; de majd még gondolkozom. :):)

2020. dec. 31. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
*Vagy pl még nagyon híres a Zanzibártól a Szerelemről szó sem volt; nekem valahogy ez tipikus zanzibáros stílusnak tűnik , amit leírtál, ez le ne maradjon; mert nekem ez is hasonlónak tűnik. :)
2020. dec. 31. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!