Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » A retró zene tényleg örök?...

A retró zene tényleg örök? Hogy még az ilyen fiatalok is ismerik?

Figyelt kérdés

Mivel nem igazán voltak szilveszteri bulik, ezért mindkét fiam haverjai nálunk voltak, itt szórakoztak.


Nagyobbik aki 21 éves, ő a haverjaival iszogatott, a kisebbik 17 éves, nekik is öntöttek 1-2-t de nem sokat, nem mertek annyira mivel mi is ott voltunk.


Nagyobbik gyerek és a haverjai éjfél körül már nagyon jó hangulatban voltak, már az éneklős résznél tartottak.

Akkor kerültek elő olyan zenék, amiket mi hallgattunk fiatal korunkban, vagy akkor voltak slágerek azok.


Én rendesen meglepődtem, amikor elő kerültek olyan előadók, hogy Desperado, Fiesta, Zoltán Erika, Ámokfutók, Dupla KV, V-Tech, Edda, Republic, KFT, Bikini, Pmobil, Omega, Demjén, Zámbó, Neoton, TNT... akkor minden szöveget tudtak fejből, énekeltek. A nagyobbak, de a kisebbek is úgyszintén.


Olyan jót szórakoztunk rajtuk, a nagyobbik többet jár főleg nyáron falura ilyen házibulikba, ő azt mondta éjfél után amikor "megvannak az állapotok" és mennek az éneklős körök akkor ott minden ilyen előkerül....



2021. jan. 1. 23:28
 1/3 anonim ***** válasza:
84%

Ezek valóban örökre megmaradnak:D


18 vagyok és én is rendszeresen hallgatom ezeket. Úgymond alap bandák/énekesek így fiatalok körében a szövegek miatt:D

2021. jan. 1. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
80%
Szintén 18 vagyok én is, és valóban ezek alapnak számítanak, egy jó buliban előkerülnek mindig. De egyébként otthon is szoktuk egyedül hallgatni, van ezeknek a számoknak azért egy tök jó feelingje.
2021. jan. 2. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább a külföldi 80-as évekbeli zenékkel vagyok így. (angol és japán nyelvű)
2021. jan. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!