Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Melyik az a magyar rap zene,...

Melyik az a magyar rap zene, aminek a szöveg részlete ez: "2020 kapd be a f*szomat"?

Figyelt kérdés
A youtube reklámként dobta fel ezt a magyar rapet, két fiatal srác szerepelt benne, volt egy bárpult is. A szövege alapján viszont nem tálalom.

2021. jan. 3. 23:11
 1/9 anonim válasza:
92%
Biztos igényes zene lehet
2021. jan. 4. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
95%
#1 kereslet-kínálat
2021. jan. 4. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
94%

Nagy "zene" lehet, ha még egy konkrét sora alapján sem lehet megtalálni.


De szerintem írd ki negyedszer is a kérdést.


Mindenesetre ez hasonlít rá: [link]

2021. jan. 4. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

#1,#2:mert ti biztos Mozartot hallgattok minden nap XD ja meg, ha érdemben nem tudtok hozzászólni a kérdéshez, minek válaszoltok? Nem a véleményetekre voltam kíváncsi.


#3:Tudod, hibázni emberi dolog. Első alkalommal rossz kategóriába soroltam a kérdést, de mivel törlési opciót nem találtam, ezért újra írtam a kérdést, hogy jó kategóriában legyen. De ne aggódj, már törölték a moderátorok azt a másik kérdést :) és sajnos nem Tankcsapda, amit keresek. De azért köszönöm!

2021. jan. 4. 23:02
 5/9 anonim válasza:
95%
Ennyire idióta vagy hogy szerinted csak a te ízléstelen zenei stílusod létezik és az a király? Nem hiába... te is kb ilyen szöveget tudnál írni mint amit be idéztél. Többet nem néznék ki belőled :)
2021. jan. 5. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
84%
Ja mert csak Mozart és az ilyen igénytelen fos létezik? Azigenöcsém.
2021. jan. 5. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Emberek, honnan tudjátok, én mit hallgatok? XD Senki egy árva szóval nem mondta, hogy csak az a jó, amit hallgatni szoktam. Pedig sok mindent hallgatok :D Pl. klasszikust is, de svéd heavy metalt, pop zenét, rap zenét, és még sorolhatnám. Miért veszitek személyes sértésnek azt, hogy feltettem egy kérdést egy zeneszámmal kapcsolatban, amit keresek? Miért fikázzátok, ami nektek nem tetszik? Én tiszteletben tartom,hogy ti milyen zenét hallgattok attól függetlenül hogy nem tudom, kérlek tegyétek ti is ezt. Bár van egy sejtésem, hogy a rap nem a kedvenc, ami nem baj, hisz nem vagyunk egyformák, de ez a szép a világban. Szép napot! ^^
2021. jan. 5. 08:50
 8/9 anonim válasza:
100%
Félreértés ne essék semmi bajom a rap zenével. 50 cent-től még bakelit lemezem is van. Eminemtől kazettám. Egyedül ami nagyon nem jön be az a magyar rap. Semmi színvonal
2021. jan. 5. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
LITTLE BIG - S*ck My D*ck 2020
2021. márc. 20. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!