Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi a véleményetek Taylor...

Mi a véleményetek Taylor Swift: Evermore című albumáról? Melyik a kedvenc dalotok róla?

Figyelt kérdés

Szerintem zseniális lett, a szövegei már szinte költőiek, nagyon igényesen vannak megírva. Nagyon tetszik a stílusa/hangulata is, határozottan érettebb, mint a Folklore előtti albumok (bár azokat is imádom!).

A kedvenc dalaim: Coney Island, ‘Tis the damn season, Marjorie (de konkrétan nincs olyan szám az albumon, amit ne hallgattam volna meg ezerszer, vagy átugranék hallgatás közben).



2021. jan. 6. 17:52
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én soha nem hallgattam Taylort, főleg nem a régebbi számait. De a Miss Americana miatt emberileg nagyon megkedveltem. Mostanában elkezdtem belehalgattgatni az albumaiba, és az utóbbi időben kiadott számai nagyon tetszenek. Az evermore tényleg zseniális lett, nem is lehet szerintem kedvencet valasztani, az ivy, no body, no crime, coney island, evermore, gold rush mind nagyon jók.
2021. jan. 8. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
91%
The last great American dynasty
2021. jan. 14. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
#2 Az a Folklore-on van :D
2021. febr. 18. 11:08
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem Taylor a kedvenc énekesem! Kb. az összes számát imádom, bár igaz a régiek mások voltak. Az Evermore a kedvenc albumom, abból pedig a coney island, ivy, champagne problems, no body no crime, tolerate it, right where you left me.:D
2021. márc. 25. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!