Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » A BLACKPINK-ből ki tetszik...

A BLACKPINK-ből ki tetszik nektek a legjobban?

Figyelt kérdés

2021. jan. 8. 10:53
A kérdező szavazást indított:
Jisoo
Jennie
Rosé
Lisa
56 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
83%
Jisoo.
2021. jan. 8. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%

Jennie a legvonzóbb, min nő, ez nem is kérdés.


Egyébként Jisoonak nagyon szép arca van, de közel sincs jó teste.

Rosénak jó testi adottságai vannak, és az arca is nagyon szép, csak túl sovány.

Lisa teste számomra nagyon visszataszító, az arca viszont különleges.

2021. jan. 8. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
96%
Rose <3 Szerintem gyonyoru. De jisoo sem panaszkodhat^^
2021. jan. 8. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
61%
Lisa, smink meg minden franc nélkül [link]
2021. jan. 8. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
95%

Ez nehéz kérdés, mert attól függ, hogy milyen szempontból. Ha szépségről beszélünk akkor Jisoo. Gyönyörű, tökéletes, kedves arca van. Ha arról van szó, hogy ki a legvonzóbb, akkor Jennie. Sztem kevés férfi(vagy akár csaj) van akinek nem mozgatja meg a fantáziàjàt. Rosénak meg olyan szeretnivaló cuki arca van. Személyszerint én szeretem a vékony csakokat, ezért nekem ő is tetszik. Lisa mozgatja meg legkevésbé a fantàziám. Én nagyon szeretem a vágottszemű lányokat, ezért ő nálam kicsit kiesik, de eltudom képzelni azt is, hogy vkinek nagyon bejön.

Úgyhogy nehéz egyet választani, de én talán Jisoo-t mondanám egy nagyon nehéz döntés után.

2021. jan. 10. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nekem Rosie tetszik a legjobban. De hogyha sorba kéne állítani, akkor:

1. Rosie🌹

2. Lisa💛

3. Jisoo💜

4. Jennie🖤

(Nem az, hogy nem tetszik Jennie, csak egyszerűen így jött ki a sorrend nekem. Így tetszik valahogy)

2023. jún. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nehéz volt, mert mindegyik kedvenc, de a 2 legnagyobb kedvencem az Lisa💛 és Rosie🌹. De végül Rosie-ra szavaztam (Lisa😭).
2023. jún. 26. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy milyen szempontból nézzük.


Szépség:

Jisoo

Lisa

Jennie

Rosé


Vonzódás (bocsi, csak így tudtam leírni, ne értsetek félre):

Jennie

Lisa

Rosé

Jisoo


Cukiság:

Rosé

Lisa

Jennie

Jisoo


Kedvesség (ez csak szerintem):

Jisoo

Lisa

Jennie/Rosé


Szóval nekem így van, de nem tudnék kedvencet választani. Mindegyikük valamiben jó. És ezért nem tudok választani. De ha kéne talán Rosé lenne. Nagyon szép arca van, és cuki is. SZERINTEM ő a legcukibb.

2023. júl. 12. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Igen is jisoo nak JÓ TESTR VAN PLUSZ NEKI VAN A LEGIZMOSSAB TESTR VISZONT AZ TENY HIGY NEKI VAN A LEGVASTAGABB DEREKA DE MIND MASOK VAGYUNK ES O IS MAS MINT A TOBBI TAG ES ÚGY vélem o a legszebb a csapatban persze jennie is de ő nem annyira mint jisoo jennie inkább szexi és cuki is kettő oldala van én úgy vettem észre mert mikor elkezdtem a Blackpinket nézni és nem tudtam hogy arról híres hogy szexi meg hogy olyan férfiakra is bukik és komolyan olyan cukiii volt ő a legcukibb a tagok között


Lisa a kedvencem mert igazából sok minden fogott meg benne főleg a pozitív tulajdonságai és elképesztően jól táncol de nagyon


Rosénak nagyon szép hangja van (neki van a legjobb)

Es nem csak ezért hanem sok más ért is pl hogy is olyan aranyos és nagyon kedves!


JISOO persze nagyon szép de annyira vicces pont mint Lisa ők ketten a legviccesebbek

És annyira szép bőre van még nem csak ez persze


ÉN MINDEGYIKUKET SZERETEM

DE LISA A KEDVENCEM!

jan. 16. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!