Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen betiltott zenei lista...

Pszicho88 kérdése:

Milyen betiltott zenei lista oldalakat ismertek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Régen, kb 10 éve hallgattam egy érdekes zenei klipet, ami amerikai volt és egy betiltott zenei klipeket tartalmazó oldalon találtam, ami évszám alapján 2010 -13 közötti időszakra tehető. A klip 3-5 perces volt. A klipben nem a kamu betiltott, hanem egy tényleg betiltott zenei klip volt és az volt benne, hogy furcsa goblinszerű szörnyek másztak ki egy utcán lévő tévéképernyőből. Több ilyen szörny is kijött a tévéből és ugrándoztak és megvertek embereket, erőszakosan viselkedtek.


Tudja valaki hogy találhatom meg ezt a klipet?

Kerestem magyarul, angolul, de semmi.


Köszönöm.



2021. jan. 8. 20:33
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan csak egy lény mászik ki a tévéből, és egy csapat másik lény vandálkodik, valamint nem amerikai, hanem brit, és jóval régebbi, szinte biztos vagyok benne, hogy az Aphex Twin Come To Daddy-jére gondolsz. Jó szám, ez volt a bevezetőm Aphex Twin világába. Kicsit erős kezdet volt, elsőre fel se fogtam belőle semmit, de ahogy vissza-visszatértem a kliphez, totál megszerettem a zenét is. :D

https://www.youtube.com/watch?v=TZ827lkktYs

Amúgy ez a "betiltott" dolog olyan, mint horrorsztoriknál a "valós történet alapján" - emberek szeretik ezt puffogtatni, mert azt hiszik, hogy attól hatásosabb lesz, de általában semmi valóságtartalom nincs benne. Ez a klip sem lett soha betiltva, simán csak egy kereskedelmi adó, ami a közízlést figyeli, és a profitra hajt, nyilván nem fog leadni egy ilyen full elborult, disszonánst dalt ezzel a groteszk klippel.

2021. jan. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Azt hiszem erre gondoltam, bár valamiért másképp emlékeztem a klip egyes részeire, talán mert már régen láttam.

Ismersz esetleg másik ehhez hasonló klipet is?

2021. jan. 8. 22:22
 3/3 anonim ***** válasza:
#2 Olyat, ami ehhez úgy igazán hasonlít, nem ismerek. De ha megfelelnek simán csak bizarr, elborult klipek is, olyat párat tudok ajánlani.
2021. jan. 8. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!