Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Vannak itt Once-ok(Twice fanok)?

Vannak itt Once-ok(Twice fanok)?

Figyelt kérdés

Ha vannak, annak először is nagyon örülök, mert csupa Blinkkel meg Armyval találkozni itt Magyarországon. Külföldön tele vagyok Once ismerősökkel de itt...

Mindegy, az érdekelne, hogy mi fogott meg bennük, mióta szereted őket, ki a bias-od, mi a kedvenc számod tőlük, ilyesmi.

Én a Sixteen óta figyelemmel kísérem őket, vagyis azóta imádom őket. Nem akarok sorrendet állítani a tagok között, de talán az ultomat még metudom nevezni. Momo. Elsősorban a tánctudása és kűzdeni akarása fogott meg, sőt szerintem szép is, de ez a többi 8 tagra is igaz.

Kedvenc számaim tőlük talán az újak "I Can't Stop Me", "Cry For Me", "Feel Special", de sok B-sideot is hallgatok tőlük.



2021. jan. 12. 07:19
 1/10 anonim ***** válasza:
95%
Sana a biasom, imádom az összes zenéjüket.
2021. jan. 12. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
87%
vannak
2021. jan. 12. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
95%
🙋‍♀️ Jelen! Nekem Nayeon a kedvencem.
2021. jan. 13. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is az vagyok igaz nem a Sixteen óta. Kb a Fancy óta követem őket jobban. Nayeon és Momo a biasom
2021. jan. 18. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Mostanában kicsit elmaradtam a követésükkel mélyebben sajnos, de nagyon szeretem őket. Én is a Sixteen óta figyelem a tevékenységeiket.

Nayeon és Chaeyoung a kedvenceim.

Én is az új számaikat szeretem jobban, de a kedvenc számom mindig a What is love? lesz.

2021. jan. 18. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, jó tudni, hogy nem vagyok egyedül.

Mindenkivel egyet tudok érteni bias és kedvenc számok terén.

#5-ös megtudlak érteni, a What is love?-ot én is nagyon szeretem :)

2021. febr. 20. 14:16
 7/10 anonim válasza:
100%
Huh..hát én kb.1 hónapja vagyok Twice Stan szóval még elég új vagyok :)) de amúgy eddig Sana és Chaeyoung a kedvenceim.A kedvenc zeném a TT és az I can't stop me.
2021. márc. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Üdvözöllek a klubban XD

Remélem továbbra is fog tetszeni a pályafutásuk. Én sosem csalódtam bennük, szerintem te sem fogsz :)

2021. márc. 10. 00:43
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Jelen. Kezdetektől imádom őket. Az ult groupom 2015 óta és Sana a biasom, talán Momo a wreckerem, de ez nagyon nehéz mert mindet imádom.

Kedvenc számom a Likey <3

Ja és NO SANA NO LIFE!!!!!!

2021. márc. 16. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Én még csak pár hónapja ismerem őket, de nagyon tetszenek! Nekem Nayeon a kedvencem, de bias-ot nem tudok választani! The Feels, Fancy és a Yes or Yes tetszik nekem tőlük!
2023. febr. 28. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!