Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Kpop fanok, van olyan csapat...

Kpop fanok, van olyan csapat amit nem szerettek? Ha van, miért?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok, hogy melyek ezek, ha vannak.

2021. jan. 17. 21:26
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
96%
Nekem nincs olyan group, amik kifejezetten nem szeretek, csak olyan, amelyik nem érdekel, ezért nem is foglalkozok vele.
2021. jan. 17. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
93%
A cukimuki felállásokat (mindegy, hogy fiú vagy lány) nem bírom, illetve azokat, amely csapat tagjai nem maguk írják a zenéiket.
2021. jan. 17. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
58%
Momoland. Voltak olyan megnyilvánulásai, amik sokak számára és hát szerintem is tiszteletlen volt másokkal szemben. A dalaik jók és a munkásságukis, tehát nem emiatt nem szeretem őket. Egyszerűen nem tisztelik az idol társaikat, itt nem feltétlen a bandán belülre gondolok.
2021. jan. 18. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
75%

3-as


Én személy szerint ki nem állhatom a momolandot, egyszerűen értékelhetetlen dolognak tartom azt amit mint "zenészek" művelnek, viszont az ilyen emberek megnyilvánulásai a tökéletes példa arra, hogy miért kell megtervezni az idolok minden mozdulatát.


Attól, mert xy idol nem hajol meg xy idolnak, még nem gyűlöli őt, lehet, hogy fájt a dereka éppen elvégre táncolni szoktak. Ezzel a banálisnak tűnő példával most megpróbálok arra rávilágítani, hogy nem tudthatod éppen mi a francért nem hajoltak meg.


2. Kiröhögték Jimint, mikor elbicsaklott a hangja? Örülj neki, életedben először láttál olyat, hogy kpop idol teljesen őszintén reagáljon valamire.

2021. jan. 18. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
73%

pl milyen egyéb megnyilvánulások voltak még momolandnél?

amúgy csak szólok nagy bts is kb jó párszor kigúnyolt egy idősebb öregembert asszem kínai volt mert nem úgy mondta az egyik tag nevét és ezt többször a kamerák előtt csinálták! (nem tv-és műsor hanem egyéni úgymond bighit által tervezett) azért szerintem ez túlmegy minden határon és úgy hogy egyik fann sem kapta fel a fejét persze fordítva már teljesen más lett volna a story... ha pl valaki azért gúnyoskodna mert a tagok nem tudják rendesen ki mondani hogy rap monster hanem azt mondják hogy r-lap monstááá


az meg meginz hogy azt tom hogy momolandnél van fél koreai tag is és apai részről szóval a meg nem hajlás nem feltétlen ez lehet...


és külön 2-esnek!!! az mióta probléma ha nem maguktól írják a zenéket?

remélem tisztában vagy hogy teljesen két különböző tehetség kell a zene íráshoz és az énekléshez!

és megnyugtatlak a legtöbb zene igen gyenge minőségű amit kpop idolok írnak! sajnos ez van sokukat már csak a hype illetve költség csökkentés miatt tesznek be írásra... valamint sokuk csak pár mondatot ír úgymond tölteléket

persze bts zenéi sem 3 éve ugyan az a lehúzott bőr hiába írják az idolok is :D ezt félre téve a legnevesebb énekesek nem írták maguknak a zenéjüket

pl michael jackson thriller zenéjét Rod Temperton írta a producer meg Quincy Jones volt és ugyan későbbi zenéinek a szövegét ő írta de a melodiát Quincy Jones és többiek csinálták!

ebből is látszik hogy énekelni szöveget írni és zenét alkotni teljesen más dolog más tehetség kell hozzá!

vagy ott van elvis Can't Help Falling in Love zenéje nem ő írta

sőt szinte az összes zenéjét nem ő írta de azért remélem senki sem meri azt mondani hogy akkor nem volt igazi énekes ":D


mint ahogy mondtam semmiköze ahhoz hogy most valaki ír vagy sem nem ettől lesznek jó énekesek már aki... mert az idolság nem erre azaz a tehetségre gyúr hanem a fanolásra

2021. jan. 18. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Egy szóval sem mondtam azt, hogy nincs tehetséges idol, aki nem ír zenét, csupán leírtam a szubjektív véleményemet.
2021. jan. 18. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Valljuk be, ha a Momoland egy fiúcsapat lenne ennyi utálatot nem kapnának. Ezt a Jimines dolgot nagyon sokszor megbeszéltük már, hogy nem rajta nevettek, és ha rajta nevettek volna akkor mi lett volna? Ha ott lettem volna én is nevettem volna.
2021. jan. 18. 08:26
 8/16 anonim ***** válasza:
76%
3-as vagyok. Egy szót sem említettem, hogy azért tiszteletlenek, mert nem hajolt meg esetleg a Momoland, vagy hogy Jimint kinevették. Én semmilyen példát direkt nem is említettem ezzel kapcsolatban. Nem értem, mi itt a probléma, miért kell támadóan írni. Kedves kérdező szerette volna tudni, hogy van-e esetleg olyan csapat, akit nem szeretünk. Én saját véleményem szerint a Momoland-et nem szívlelem, ennyi. Szerintem mindenkinek más a véleménye ezzel kapcsolatban, és én tisztelem másét, kérlek szépen 4-es válaszoló, te is tiszteld az én vagy a többi válaszoló véleményét.
2021. jan. 18. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
66%

5-ős vagyok ha csak ennyi volt hogy nem hajoltak meg

Meg kinevettek egy vicces bakit nos az akkor szánalmas hogy ezért kapnak utálatot… oke koreai kultúra meghajlas de most azert ahol vannak nyugati családban felnovok ott azert nem lehet elvárni hogy automatikusan hajoljon meg!

Meg az hogy kinevették ki mint minden joguk megvolt hozzá bakizott vicces volt ennyi! Az lenne a fura ha mindenki full komolyan ülne ott zero reakcióval!

Ez egy alap emberi természet az meg jimin hibája hogy nagy énekes létére nem tudja kezelni a hangját... 😅😂

2021. jan. 18. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
34%
Ki beszélt arról, hogy nem hajoltak meg? Senki sem írta, hogy csak azért utálja a momolandet, mert ki nevették Jimint, vagy nem hajoltak meg. 3-as válaszoló semmilyen példát nem írt, hogy miért utálja a momolandet, nem értem hogy jött ez a meghajolós meg Jimines téma. Lehet, hogy egész más miatt utálja őket.
2021. jan. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!