Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ki szeretném próbálni magam...

Ki szeretném próbálni magam dalszöveg írásban, de nem tudom hogyan kezdjek hozzá. Ötletek, tanácsok?

Figyelt kérdés
Nem tudom hogy kezdjek hozzá, először keressek egy alapot és aztán a szöveg vagy fordítva? Miről írjak? Bármi tanácsotok, tippetek van jöhet. Köszi!

2021. febr. 1. 14:24
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
a dal egy vers. Írj verseket.
2021. febr. 1. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Általában először a zene van meg, és utána arra írják a szöveget.
2021. febr. 1. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Zene nélkül is lehet dalszöveget írni, nem tudok semmilyen hangszeren se játszani, de mégis írok dalszövegeket, mivel a szöveg és zenei rész dallam világa összeáll a fejemben.

Szerintem kérdező keress egy témát ami számodra fontos, és úgy érzed hogy tudnál róla írni, komolyabb verseket és dalszövegeket pedig ne felejts el olvasni, mivel jó ha látod hogy hogyan épülnek fel a komolyabb rímek, és ezáltal is fejleszted a szókincsedet.

2021. febr. 9. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!