Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Tudtátok hogy,a Queen együttes...

Tudtátok hogy,a Queen együttes Michael Jacksonnak köszönheti,hogy az Another One Bites the Dust című daluk sláger lett?

Figyelt kérdés
John Deacon basszusgitáros szerzeményét eredetileg nem szánták kislemeznek, de amikor MJ (aki gyakran látogatott el a koncertjeikre) meghallotta a dalt, azt tanácsolta nekik, hogy adják ki, mert tuti sláger lesz, jól lehet rá táncolni. A Queen megfogadta MJ tanácsát és MJ tippje be is jött: ez lett a második #1 slágerük az USA-ban (az első az Elvis-stílusban írt Crazy Little Thing Called Love volt).

2021. febr. 5. 17:12
 1/4 anonim ***** válasza:
31%

Igen, bár nem csak kislemezként lehet sláger egy dal.

🖤 Queen

2021. febr. 5. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
90%

Igen tudtam.

Egy ideig különösen jó kapcsolatban voltak Micheal Jacksonnal, kár hogy nem lett túl sok eredménye.

2021. febr. 13. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
24%
Én nem tudtam, de nem is érdekel.
2021. febr. 20. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
23%
👩‍👩‍👧‍👧
2021. márc. 25. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!