Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hogy lehet coverelni egy...

Hogy lehet coverelni egy zenét zongorán?

Figyelt kérdés
vettem egy zongorat fel eve kb, nem nagyon ultem le hozzá, par refrent tudok rajta, de nagyon gyorsan tanulok. szeretnék inkább zenéket coverelni, sajat zongora alapot irni ra. nagyon osszetettnek tunik, ti hogy csinaljaatok hogy kezditek el?

2021. febr. 6. 08:23
 1/4 anonim ***** válasza:
68%
Coverelni? Szép szó.
2021. febr. 6. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
87%

Nem tudom, van-e zenés múltad vagy különösebb tehetséged, érzéked a zenéhez, de ha nincs egyik sem, szerintem tanulj egy kis zenét, mert zongorázni azért nem annyit jelent, hogy lenyomogatom a billentyűket. Meg ehhez azt is tudni kell, melyik hanghoz mi "passzol". (Én is zongorázom, néha szoktam magamban komponálgatni egy-egy dallamot, viszont ezt csak annak köszönhetem, hogy már sok darabot játszottam, ugyanis az égvilágon semmi zenei tehetségem nincsen.)

Szóval szerintem egy kis zenét érdemes előtte tanulni, feltéve, ha eddig nem történt ez meg.

2021. febr. 6. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Rengetek kivalo youtube video van a temaban, ha ingyen akarod. Esetleg erdemes keresni egy jo tanart.


Szerintem a coverelni, jo szo, nem tudom mi ra a helyes magyar kifejezes.

Cover:

In popular music, a cover version, remake, cover song, revival, or simply cover, is a new performance or recording by someone other than the original artist or composer of a song.

2021. febr. 8. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
"rengeteg" bocsi az elirasert
2021. febr. 8. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!