Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Csak szerintem egy túlértékelt...

Csak szerintem egy túlértékelt együttes a Depeche Mode?

Figyelt kérdés

2021. febr. 9. 15:23
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Én sem vagyok a legnagyobb rajongójuk, de ettől függetlenül pl. a popzenére gyakorolt hatásuk előtt mindig is leborultam. A klasszikus albumaik (itt főleg a Black Celebration - Violator vonalra kell gondolni) is kifejezetten jól sikerültek, még ha számomra a darkosság néha el is megy egy picit a giccs irányába.


Viszont érdekes, hogy az albumaik közül pont a Violatort taggelted be, miközben szerintem az pont az a DM album ami tényleg maximálisan megérdemli az elismerést és a felhajtást.

2021. febr. 9. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%
Egyáltalán nem érzem úgy
2021. febr. 9. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
85%
Nem vagy elég műértő.
2021. febr. 9. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen,csak szerinted.
2021. febr. 10. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jó zenét csináltak.
2021. febr. 12. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
90%
Csak szerinted. A Mode-nak jelentős életműve van, megalapozták az elektronikus zenét. Jelentős a Violator albuma pont,amit betaggeltél. Megérdemlik a felhajtást.
2021. febr. 25. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Gombos Zsolt(Jeti) ***** válasza:
100%
én (márcsak a koromnál fogva is) úgy gondolom,hogy a mostani "popsztárocskák" vannak túlértékelve,hiszen szinte semmi "életművük" nincs,mégis akkora "hipe" van körülöttük,mintha ők lennének Michael Jackson,Elvis,vagy a Depeche Mode...Persze rájuk 5 év múlva senki nem fog emlékezni...
2021. márc. 21. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen.
2022. márc. 20. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!