Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mennyire befolyásolja a klip...

Mennyire befolyásolja a klip a zenéről alkotott véleményeteket?

Figyelt kérdés

2021. febr. 11. 08:14
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire.
2021. febr. 11. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire. Általában YouTube-on hallgatok zenét, de sosem maradok azon a lapon. Jelenleg is meg van nyitva a YouTube és zenét hallgatok, de itt írok közben, nem azt nézem.
2021. febr. 11. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire. A legtöbb zenéhez amit hallgatok nincs is klip, de amikor van is, nem az alapján szoktam véleményt alkotni. Nyilván ha jó a klip, akkor ad egy pluszt, de csak a klip miatt nem fog tetszeni/nem tetszeni egy zene :)
2021. febr. 11. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Engem igen. Pl.ha r*bancok vannak benne, vagy csak magamutogató,drogozó,italozó picsák,akkor valahogy a zene sem jön át. Ha megis véletlen megfog maga a zene,akkor kerülöm a klipjét es lyrics videóként nézem/hallgatom ha pl.yt-on hallgatom.
2021. febr. 11. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
74%
Egyáltalán nem. PL van csomó zene, aminek nem is ismerem rendesen a klipjét; pl az If i could then i would-ot kereste valaki egyszer klip alapján (Wherever you will go) , na és, ismerem is a számot, meg imádom is; mindakettő nagyon régóta; de volt itt egy olyan ember ezen az oldalon; aki csak kizárólag klipre támaszkodva kereste; a zenéből még halandzsázva se tudott semmit; csak a klipre emlékezett; és akkor tehát én ezt nem tudtam, hogy ő mit keres; de aztán valaki ráismert klip alapján; és beírta, és akkor én meg így, hogy "Jéé, ezt ismerem":) Tehát ennek én pl nem figyeltem a klipjét meg; legalábbis annyira, hogy ez alapján beazonosítsam. Akkor egyébként még a szőke srácról se ugrott be az a csávó. A másik, hogy azértis nem befolyásol, mert ami klipeket tudok kívülről; ott tehát a klip is van olyan magas színvonalú; de általában mindenképp, de szerintem inkább mindig; tehát a klip is van olyan magas szinvonalú, mint maga a dal; tehát ugyanolyan jó úgy is. Na oké, még a izécskének a klipjét nem szeretem, amit nem szoktam nézni Gaga és Beyoncé - Telephone. Ezt a zenét egyébként imádom, én ezt mindig lyrics-videóban rakom be; de alapból is sokszor csinálok olyat, hogy bekapcsolok egy zenét, és elkattingatok máshova; de ebből a számból pl szerintem márcsak a biztonságkedvéért is, ha visszakattintanék oda az oldalra, ahol a videó szól; még akkoris tehát mindenképpen csak a lyrics-es videót raknám be szerintem. Ja meg még pl a Lady Gagának az Alejandro-s klipje asszem még az pl amit mindig el szoktam kapcsolni; az se igazán jön be; de a zene isteni. Ja meg még pl ez is egy olyan jó szám, aminek a klipjét még el szoktam kapcsolni: Pitbull ft. Jennifer Lopez & Claudia Leitte - We Are One (Ole Ola)
2021. febr. 11. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Van amikor egy kicsit unalmas zene megtetszik a klipje miatt, de amúgy nem igazán befolyásol. Az a lényeg, hogy a zenéje jó legyen! :)
2021. febr. 12. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire
2021. febr. 15. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!