Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » A zongora(hang)versenyekre be...

A zongora(hang)versenyekre be lehet menni “csak úgy” nézőként? Milyen zongoraversenyeket ajánlotok? Van olyan amit most covid idején is megtartanak?

Figyelt kérdés
Én is zongorazom de csak hobbikent már egész régóta és úgy szeretem hallgatni amikor a velem egykorú vagy még fiatalabb gyerekek olyan szépen játszanak hogy könnybe lábad tőle a szemem is. Videón nem ugyanolyan élmény. Régen én is jártam versenyekre de nem nézőként.

2021. febr. 15. 11:43
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ez attól függ hogy hol tartják. Most a zeneakadémia és a müpa oldalát ajánlom neked. Elég sok mindent megtartanak online.

Úgy gondolom, hogy a szólista versenyek mostanában elmaradnak, de a zongora hangversenyeket meg lehet hallgatni.

A zeneakadémia youtube oldalán úgy tudom vissza is lehet nézni a koncerteket.

2021. febr. 15. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ah igen ,videón néztem, de az nem adja vissza azt az érzést, mint élőben.
2021. febr. 16. 13:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!